Poszukuję opinii nt. Orthosmile - Wrocław

Zabiegi ortodontyczne i stomatologiczne oraz problemy z nimi związane.

Postprzez gagadek » 23 października 2017, godz. 20:43

Dominus a u mnie wszystkie zęby były ok i mimo to wciąż coś się działo.
ale to pewnie nie wielki problem, najgorsze było, że miałam obiecane, że po przygotowaniu będzie zabieg a potem się okazało, że 3 lata czekania i do tego co miesiąc chodzenie na wizyty na których nic się nie działo…
rzecz jasna oprócz płacenia….
z mojej perspektywy, gdybym wiedziała co dziś wiem od razu poszłabym do Orthosmile
mowią - wiedza kosztuje :lol:
gagadek

Postprzez Dominus Tenebrae » 23 października 2017, godz. 22:29

gagadek, kurczę, kiepsko, bo ja gotowa byłam w zasadzie coś koło 3 tygodni przed zabiegiem, a serio za wiele rzeczy za które zwyczajnie powinnam płacić, to i tak nie płaciłam :\ do tego dr Warych mnie przepchnęła przez swoją prywatną jakąś listę, do szybszego zabiegu, załatwiała wszystko za mnie..BA, nawet przyjechała na oddział na chwilę jak byłam przyjmowana, żeby sprawdzić czy wszystko z jej pacjentką w porządku i jeszcze siedziała nade mną z drem Pawlakiem
dziennik leczenia: http://www.progenia.org/viewtopic.php?f=9&t=2427

Rozpoznanie: Niedorozwój szczęki w w wymiarze podłużnym i pionowym + asymetria szczęki

Operacja: Zabieg w linii Lefort1 + poszerzenie i pogłębienie nozdrzy

Miejsce i termin:
USK Wrocław 15.11.2016r. dr Wojciech P.
Dominus Tenebrae
Moderator

Postprzez Misha » 24 października 2017, godz. 21:14

Ja jestem pacjentką dr.S. Z racji tego, że przechodziłam już wcześniej leczenie ortodontyczne (w dzieciństwie i potem na studiach) mam porównanie. Pani dr. S. i jej zespół "bije" wszystkich na głowę. Dr. S. nie boi się trudnych (medycznie) przypadków i przyznania się do tego, że coś idzie nie tak - co zawsze się może zdarzyć.

Doktor uważam za fantastycznego fachowca. To prawda, że nie rozczula się nad pacjentem, ale ma niezaprzeczalną wiedzę, doświadczenie i odwagę do różnych niekonwencjonanych (medycznie) rozwiązań. Pomimo "szorstkości", o której tu niektórzy pisali, dr. S. ma po prostu wiedzę i klasę. Potrafi i w razie potrzeby ma zawsze czas by przekonać pacjenta do leczenia (w moim przypadku nawet operacyjnego). Tak samo traktuje dorosłych i dzieci- po prostu serio. Zawsze uprzejmie i z prawdziwym szacunkiem traktuje wszystkich (i tych "z kasą" i tych co uzbierali na leczenie i tych "roszczeniowych").

Zanim zaczęłam leczenie w Orthosmile, odwiedziłam min. gabinet we Wrocławiu bardzo reklamującej się w różnych mediach Pani doktor dwojga nazwisk, która "naprawia" zgryzy różnych polskich celebrytów. I było to wielkie rozczarowanie.
U dr. S. dostałam mega rzetelną i profesjonalną diagnozę. Uczciwie powiedziano mi co mogę uzyskać, a co jest poza moim zasięgiem (z uwagi na wcześniejsze leczenie, podczas którego usunięto mi zęby które zbyt mocno tłoczyły się).
Generalnie Orthosmile, to nie tylko dr. S., ale też dr. Tomasz i dr. Łukasz - jej współpracownicy, którzy w jakimś stopniu łągodzą jej "radykalizm" :-)). I też są świetni.
Najważniejsze jednak, żeby nie bać się rozmawiać z dr.S. Trzeba wiedzieć co się chce uzyskać i pytać, pytać i jeszcze raz pytać.
Misha

Postprzez Herons » 29 października 2017, godz. 01:58

Misha napisał(a):Ja jestem pacjentką dr.S. Z racji tego, że przechodziłam już wcześniej leczenie ortodontyczne (w dzieciństwie i potem na studiach) mam porównanie. Pani dr. S. i jej zespół "bije" wszystkich na głowę. Dr. S. nie boi się trudnych (medycznie) przypadków i przyznania się do tego, że coś idzie nie tak - co zawsze się może zdarzyć.

Doktor uważam za fantastycznego fachowca. To prawda, że nie rozczula się nad pacjentem, ale ma niezaprzeczalną wiedzę, doświadczenie i odwagę do różnych niekonwencjonanych (medycznie) rozwiązań. Pomimo "szorstkości", o której tu niektórzy pisali, dr. S. ma po prostu wiedzę i klasę. Potrafi i w razie potrzeby ma zawsze czas by przekonać pacjenta do leczenia (w moim przypadku nawet operacyjnego). Tak samo traktuje dorosłych i dzieci- po prostu serio. Zawsze uprzejmie i z prawdziwym szacunkiem traktuje wszystkich (i tych "z kasą" i tych co uzbierali na leczenie i tych "roszczeniowych").

Zanim zaczęłam leczenie w Orthosmile, odwiedziłam min. gabinet we Wrocławiu bardzo reklamującej się w różnych mediach Pani doktor dwojga nazwisk, która "naprawia" zgryzy różnych polskich celebrytów. I było to wielkie rozczarowanie.
U dr. S. dostałam mega rzetelną i profesjonalną diagnozę. Uczciwie powiedziano mi co mogę uzyskać, a co jest poza moim zasięgiem (z uwagi na wcześniejsze leczenie, podczas którego usunięto mi zęby które zbyt mocno tłoczyły się).
Generalnie Orthosmile, to nie tylko dr. S., ale też dr. Tomasz i dr. Łukasz - jej współpracownicy, którzy w jakimś stopniu łągodzą jej "radykalizm" :-)). I też są świetni.
Najważniejsze jednak, żeby nie bać się rozmawiać z dr.S. Trzeba wiedzieć co się chce uzyskać i pytać, pytać i jeszcze raz pytać.

Która to ortodontka obojga nazwisk, która naprawia zgryzy celebrytom? ;p
Herons

Postprzez celka » 16 listopada 2017, godz. 20:15

To dr Iwona Gnach-Olejniczak z Unident Union.
celka

Poprzednia strona

Powrót do Ortodoncja i stomatologia