Reoperacja wyrostka klykciowego

Zabiegi ortodontyczne i stomatologiczne oraz problemy z nimi związane.

Postprzez jan761 » 29 października 2015, godz. 20:35

witam
POszukuje specjalisty gdzie moglym zreoperowac moj wyrostek klykciowy.
PO operacji w Rzeszowie jest zle zlozony . Szczeka nie otwiera sie w pelni ( mam zalozone blachy tytanowe).
2 miesiace od opercji . Dodaotkowo poraznei nerwu twarzowego- Obecnei rehabilitacja.
POszukuje specjalisty operatora ktory jest dobry w wysrokach klykciowych.Z tego co znalazlemna forum tosa pozytywne opinie oOlsztynie odnie dr K i Dr D
Dodaotko zdziwiony jestem dlaczego na forum obok specjalistow z Olsztyna nie pojawia sie nazwisko dr Anny z Olsztyna Ordynatora Odzdziału . CZy Pani dr Anna nie operuje ?
Link do strony oddozialu w olsztynie http://www.szpital.olsztyn.pl/60,oddzia ... szczekowej

Bede wdzieczny za informacje
jan761

Postprzez afi » 29 października 2015, godz. 23:30

Dr Anna M operuje. Była tu na forum nawet kiedyś jej pacjentka, z tego co pamiętam ma zdjęcia w galerii.
Wiem, że jakiś czas temu dr M. przeprowadzała taki zabieg u jakiejś dziewczyny. Nawet był jakiś materiał w tv o tym przypadku.
Dr M. z tego co mi wiadomo operuje w szpitalu miejskim, a nie w dziecięcym, gdzie jeszcze do niedawna operował dr D.
W każdym razie, myślę, że to dobry kierunek jeśli chodzi o specjalistów. Jedź na konsultację i tam pewnie dowiesz się na czym stoisz i kto może Ci pomóc.

powodzenia
*zgryz otwarty,lekka asymetria,niedorozwój bródki
*aparat: 30.05.2009-01.09.14, 01.07.2009-28.05.14
*WIM Warszawa,dr P.
*operacja I: dwuszczękowa 20.09.2011
*operacja II: genioplastyka,usunięcie płytek 19.07.2012
wydatki orto : 22 260zł
Obrazek
afi

Postprzez jan761 » 30 października 2015, godz. 08:47

Dzikuje za odpoweidz
Z tego cowidac na stornie szpitala to dr Dowg*** i dr Kar*** tez operuja na tym odzdiale.
Do Olsztyna mam prawie 700 km , Zastanawiam czy nie skonsultowac sie dr Karw*** bo z tego cowidze toprzyjmuje w Krakowie a operuje cchyba w Olsztyniez tego zo znalazlem na Forum.Mam tu znancznie blizej 250km.

afi napisał(a):Dr Anna M operuje. Była tu na forum nawet kiedyś jej pacjentka, z tego co pamiętam ma zdjęcia w galerii.
Wiem, że jakiś czas temu dr M. przeprowadzała taki zabieg u jakiejś dziewczyny. Nawet był jakiś materiał w tv o tym przypadku.
Dr M. z tego co mi wiadomo operuje w szpitalu miejskim, a nie w dziecięcym, gdzie jeszcze do niedawna operował dr D.
W każdym razie, myślę, że to dobry kierunek jeśli chodzi o specjalistów. Jedź na konsultację i tam pewnie dowiesz się na czym stoisz i kto może Ci pomóc.

powodzenia

-- 1 grudnia 2015, godz. 19:34 --

Byłem u Pani doktor A i zgodzila sie na operacje wyjecuia blach tytanowych, Inni lekarze z ktorymi sei konsyultowałem odmawiali - obawiali sie o nerw twarzowy.
Jesli chodzi o niepelne rozwarcie nie była w stanie jasno okrelic gdzie jest problem gdyz ze zdjec RTG nie widac wprosta by byly jakies probelmy z ukladem kostnym po operacji.
Podobno najleij zrobic zdjecia Rezonansu na Akademii Medycznej w War5szawie . Robił moze ktos ?
Osobisice planuje zrobic zdkjecie 3D Pantomogram w Lublinie stawowo skroniowo rzuchwowoych tzw CBCT ( zalecenie od lekarza zajmujacego sie stawami u mnie). MOze cos bedize widac ...

Zastanawiam sie tylko nad jedna kwestia dlaczego wiekszosc osob na tym forum robi operacje ( dwuszczekowe) u dr D lub K z Olsztyna a nie ma praktycznie Klientów dr A ? Tymbardziej ze terminy oczekiwania na łozko na Odziale u dr A sa dosyc krotkie ?

afi napisał(a):Dr Anna M operuje. Była tu na forum nawet kiedyś jej pacjentka, z tego co pamiętam ma zdjęcia w galerii.

powodzenia
jan761

Powrót do Ortodoncja i stomatologia