proszę o OCENE pomocy !! :(

Asymetria twarzy, gummy smile, zgryz otwarty itp

Postprzez mirabela789 » 31 marca 2018, godz. 08:52

witam serdcznie. założyłam tutaj konto bo zaczęłam szukać przyczyn mojego złego samopoczucia. jako kobieta lat 29 zawsze wszyscy mówili jakie to ładne dziecko bylam, no a teraz jakoś zbrzydlam :/ zaczęłam się pytać jak to czemu ?? Zmarszczki ?? Dbam o siebie Nie mam jakiś widocznych bruzd Unikam solarium zdrowo się odżywiam a sama jestem farmaceutka i pracując jako dermokonsuktantka uwielbiałam zawsze tajniki dbania o cerę. Do rzeczy Jakieś 3 lata temu zdjęto mi aparat stały Nosiłam go przez dwa lata. Wada nie była zbyt znaczaca ponieważ krzyżowały się lekko czy też nachodziły jedynki i tylni ząb chyba szóstka ? Był cofnięty tak że jak się śmiałam to wyglądało to jakbym nie miała zęba ;) a usmiech mam szeroki.Do rzeczy w lustrze zaczęłam dostrzegać zapadająca się twarz Bruzdy nosowo wargowe zaczęły się pokazywać ale w taki sposób jakby tam tkanki nie było ?!Przede wszystkim rysy twarzy zaczęły być bardzo widoczne i szczęka Hm nigdy tak wystającej nie miałam Jakby się wysunęła w dół i do przodu ? Mam krotszy podbródek i ogólnie :( moja twarz z profilu zaczyna przypominać dzwiolaga.. Polika opadły a skóra pod brodą jakbym miała lekka nadwagę a ja szczupła jestem. czuję jakby jakieś rusztowanie w twarzy mi poszło w jednym zdaniu Nawet z szyja i sylwetka zaczęło się coś niedobrego dziac Zaczynam odczuwac bóle karku i wydaje mi się jakbym moja sylwetkę miała wiecznie wysunięta do przodu Już chyba bardziej szczegółówo się nie da Dodam też że zaczęłam mieć przez to stany depresyjno nerwicowe i brak chęci kontaktu z płcią przeciwna.

--- 31 marca 2018, godz. 09:56 ---

Chętnie dodam zdj z profilu tylko niech mi ktoś napisze jak :D
mirabela789

Postprzez Radunia » 31 marca 2018, godz. 23:18

Moja ocena: idź do chirurga szczekowego i zapytaj, czy diagnozuje u Ciebie jakąś wadę. :-)
6
progenia
aparat góra+dół: 4.07.2016
pogrubienie dziąseł: 28.11.2016
BIMAX w ZG: 11.04.2018
Radunia

Powrót do Inne wady gnatyczne