dr Jagielak, Raszyn /prywatnie/

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Postprzez WETERAN » 15 lipca 2017, godz. 02:20

Świetne wyniki kliniki w Raszynie.
Pozycja firmy 520
http://businessnow.pl/13327,gepardy-biz ... awy-2.html

Niebawem wstawie zdjęcia mojej sfałszowanej dokumentacji medycznej i kilka innych ciekawych zdjęć z przeprowadzonego ANTYLECZENIA i sposobu na robienie kasy kosztem mojego zdrowia.
WETERAN

Postprzez meganka1 » 26 lipca 2017, godz. 09:56

I jest kolejną osoba mocno poszkodowana, w gorszym stanie niż przyszła, która przechodzi trudną drogę po leczeniu w tej klinice.Propozycje reoperacji na zmianę z hasłem JEST SUPER.I gdzie tu logika jakakolwiek.Człowiek nie dość że cierpi z powodu powikłań..to jeszcze jest długo oszukiwany.Prawdę poznaje dopiero od innych lekarzy....
meganka1

Postprzez WETERAN » 11 listopada 2017, godz. 05:32

Re: psh
Tak uznałaś nasze posty za niewiarygodne przez tzw nasze roztrzepanie.

" Pierwsze, co rzuca mi się w oczy to to, jak nabałaganiliście w tym wątku :) Weteran+meganka1, widzę, że jesteście rozżaleni, ale przebrnąć przez 8 stron pisania o tym samym, zamiast po jednym poście z konkretami, to była katorga i wybaczcie - ale to kojarzy mi się z niezłym roztrzepaniem i przez to jesteście niegodni zaufania, sama się nawet zastanawiałam czy jest sens tu pisać "

Więc psh proponuje abyśmy się spotkali osobiście i obiektywnie będziesz mogła ocenić stan rzeczy nie musząc zakładać niewiarygodności z naszej strony mojej i meganka1. Ja wezmę ze sobą całą swoją dokumentacje medyczną . Obejrzysz mnie i będziesz miała cały obraz sytuacji. I po takim spotkaniu będziesz mogła ponownie opisać swoje spostrzeżenia na forum.
A ja zobaczę czy nie jesteś Awatarem kliniki w Raszynie.bo widzę jak zarzucasz kłamstwa personelowi średniemu
Tak się zastanawiam po co mieli by kłamać gdy i tak nie mają z tego żadnych profitów w przeciwieństwie do lekarzy. A w superlatywach przedstawiasz lekarzy kliniki tkórzy mają te profity czyli są najbardziej zainteresowani. Patrz link do Gepardy Biznesu poz. 520 kliniki w Raszynie.
Zapraszam na takie spotkanie także z innymi użytkownikami tego forum w celu weryfikacji tego co tu opisujemy

A co d pani Ani to przecież de-facto nie jest ortodntką, nie zużyła 6 lat na studiowanie ortodoncji.
Nie ma jej w rejestrze ortodontów przecież to może każdy sprawdzić.
Poza szkołą trzeba mieć jeszcze odpowiednią wyobraźnię której w szkole się nie da nauczyć.
A gdzie pomiary, wykreślne schematy leczenia, czy coś takiego wogóle widział ktokolwiek w jej wykonaniu ?
Można w niewolniczy sposób słuchać wskazówek męża tzw. konsultacje rodzinne.I te dyplomy ze szkoleń kilkudniowych,śmiechu warte.
Psh nie mogę się nadziwić że zmieniłaś prawdziwą po studiach ortodontkę na zwykłego stomatologa.
Stomatolodzy tacy bez szkoły ponoszą szczególną odpowiedzialność za swoje czyny.
Nie wierze że w Krakowie nie ma pełnoprawnych orto, przede wszystkim z wykształcenia i zaufania.

Psh oczekuje od Ciebie konkretnego zachowania uwiarygodnij siebie i zweryfikuj postrzeganie nas .
WETERAN

Postprzez meganka1 » 15 grudnia 2017, godz. 20:32

A dla mnie jest obojętne co ktoś myśli o moich wpisach.Ja wiem przez co przeszłam i co mam na dzisiaj i czego już przez zaniedbanie lekarza mieć nie będę, a nikt nie musi mi wierzyć. A czy Psh jest podstawiona? Przeszło mi to przez głowę, ale szczerze powiedziawszy to też mnie nie interesuje...tu jest sporo osób podstawionych zapewne:).Czasami dostaję listy z prośbą o przedstawienie mojej sytuacji zdrowotnej na dzisiaj.Tak jak pisałam- sama decyduję, czy odpiszę czy nie.Gdy ktoś mnie pyta jaka jest teraz ta moja sytuacja i jaki lekarz będzie mnie operował - od razu zapala mi się czerwone światełko ( słusznie bądź nie).

Moje odpowiedzi będą ogólne:

Moja sytuacja zdrowotna jest taka, że muszę być operowana by odzyskać ( spróbować) część sprawności i normalności do codziennego funkcjonowania ( wszystkiego się nie da już), a operować będzie mnie dobry lekarz, z odpowiednim, ludzkim podejściem- nie obiecujący gruszek na wierzbie i nie opowiadający bajek jak to będzie wspaniale. Lekarz, który nie boi się powiedzieć pacjentce prawdy- że łatwo nie będzie i nie wiadomo nawet czy będzie lepiej, ale szanse takie są i zrobi tyle ile będzie w jego mocy by coś pomóc.

Pozdrawiam.
meganka1

Postprzez jznwq » 11 stycznia 2018, godz. 00:18

Meganka1, szkoda, że nawet na priv nie chcesz podzielić się informacją odnośnie lekarza, który podjął się reoperacji. Niektórzy również potrzebują pomocy...
jznwq

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów