USK Białystok, M. C. Skłodowskiej

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

USK Białystok, M. C. Skłodowskiej

Postprzez pilineczka » 2 lutego 2011, godz. 19:43

Jestem ciekawa jak sprawa wygląda w Białymstoku. Czy polecacie kogoś?? Mnie chyba będzie w przyszłości operował doktor Borys.. moja ortodontka doktor Szarmach mówi że to dobry specjalista ale wolałabym coś od was jeszcze usłyszeć:)
pilineczka

Białystok

Postprzez alca » 2 lutego 2011, godz. 20:14

Chyba do tej pory nie było na forum nikogo operowanego w Białymstoku.
16.10.2007 Poznań, segmentacyjna osteotomia szczęki
20.05.2008 Łódź, genioplastyka,
10.12.2010 Łódź, osteotomia żuchwy, wyciągnięcie płytek
13.04.2012 Łódź, wyciąganie płytek, korekta brody
wada: retrogenia, prognacja szczęki, niedorozwój brody
alca

Białystok

Postprzez aneczka38 » 8 lutego 2011, godz. 22:38

o ktos z Biełego no prosze :D tez byłam u Szarmachów i polecili mi Borysa ale poszlam jeszcze do drugiego orto Bielaczyca i ten mi polecił dr Dziemiańczyk-Pakieło ale to jest tak ze oni ze soba wspołpracuja dlatego siebie nawzajem polecaja ja zostałam u dr Dziemiańczyk sympatyczna lekarz da sie z nia dogadac :)
[size=85]wada: progenia
aparat hassa od 11.2010, aparat dół: od 03.2011, aparat góra: od 08.2011
operacja jednoszczękowa- 13.02.2013
genioplastyka-16.12.2013
drugie podejscie dwuszczękowa
aneczka38

Białystok

Postprzez pilineczka » 9 lutego 2011, godz. 17:48

kojarze ją ;) a co powiesz o doktorze Borysie?? a jesteś już po? profesjonalnie się Tobą zajeli?
pilineczka

Białystok

Postprzez aneczka38 » 11 lutego 2011, godz. 11:10

nie ja na poczatku niestety ;/ dopiero bd miałą zakładany aparat ze 2 tyg :D a o Borysie tak szczerze mowiac to za bardzo nie wiem z własnego doswiadcznenia ale tak to słyszłam ,że jest dobry :)
[size=85]wada: progenia
aparat hassa od 11.2010, aparat dół: od 03.2011, aparat góra: od 08.2011
operacja jednoszczękowa- 13.02.2013
genioplastyka-16.12.2013
drugie podejscie dwuszczękowa
aneczka38

Białystok

Postprzez lasirene » 16 czerwca 2011, godz. 14:52

miałem robioną genioplastykę u dr Dziemiańczyk. Wspaniała lekarka, wszystko szybko załatwione. Kobieta świetnie zajmuje się swoimi pacjentami. Wkrótce czeka mnie jeszcze jedna operacja i także u niej. ^^
lasirene

Białystok

Postprzez pilineczka » 19 czerwca 2011, godz. 11:13

pocieszyłaś mnie :))
pilineczka

Białystok

Postprzez meggseventeen » 30 lipca 2012, godz. 16:31

Siema. Od dłuższego czasu denerwował mnie mój profil. Bardzo się tym dołowałam i wiedziałam że mój zgryz nie należy do najpiękniejszych. Jestem po leczeniu ortodontycznym tz. całe gimnazjum nosiłam aparat stały ale efekty nie powaliły mnie na kolana. Ostatnio byłam na wizycie kontrolnej i ortodontka po wysłuchaniu moich problemów zaleciła mi operacje. Mówiła że mam już 18 lat więc mogę coś z tym zrobić. Wspominała mi o retrogenii. A więc jestem z Podlasia najbliższa klinika jest w Białymstoku i chcę was się zapytać :
-Jak długo czeka się na operację?
-Czy jak zapiszę się teraz to będę miała szanse w następne wakacje ją wykonać (teraz nie bo mam mature w nadchodzącym roku szkolnym)
-Co z refundacją ? Jest czy jej nie ma ?
-Co mam w ogóle teraz robić ? Dać sobie spokój czy brać się od razu za to ? ( bardzo tego chcę bo już mam dość mojej twarzy)
- Wiem że będę miała operację na dwóch szczękach na co trzeba być przygotowanym?

Proszę pomóżcie mi ja już nie daje rady psychicznie.... nie boję się operacji....
A mój profil wygląda dokładnie tak jak u tej pani na zdjęciu :
http://www.dysgnathie.de/kieferfehlstel ... l?Page=507
meggseventeen

Nowa retrogeniczka potrzebuje pomocy dobrych człowieków

Postprzez pilineczka » 10 sierpnia 2012, godz. 18:53

Witaj. Ja operowałam się w Białymstoku ;) i jestem bardzo zadowolona więc tak;)
na operację czeka się około 3 miesięcy po wpisaniu przez lekarza do kalendarzyka z tym że jesli w ostatniej chcwili cos się wydarzy np przywiozą kogos po wypadku to operacja jest odwoływana.
z tego co wiem w wakacje nie odbywają sie te operacje bo lekarze najzwyczajniej chcą odpocząć.
refundacja jest jak najbardziej.
moim zdaniem powinnaś iść już do chirurga w Białymstoku bo przygotowanie trwa baaardzo długo jakieś wyciski odlewy itd. (jakbys chciała wiedziec cos wiecej napisz na pw)
powodzenia ;)
pilineczka

Białystok

Postprzez netka367 » 12 lutego 2013, godz. 20:18

W Białymstoku najlepszy jest dr Borys- wszystkie wagy, problemy związane z szczęką, żuchwą operuje Dr Borys. Ja tydzień temu miałam robioną operację dwuszczękową operował mnie dr Borys. Operacja trwała 5 godz. i po tygodniu zostałam wypisana do domu. Po operacji dr Borys bardzo troszczy sie o swoich pacjentów, przychodzi na sale po kilka razy podaczas dyżuru, robi kontrolne wyniki krwi po operacji i jak trzeba to uzupełnia żelazo itp.
Przed operacją bardzo dokładnie mnie zapoznał ze wszystkimi szczególami, powikłaniami, dyskonfortem po operacji, był cierpliwy jak ciągle zadawałam nowe pytania...
Polecam !
netka367

Następna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów