UJ Kraków, Rydygiera

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

UJ Kraków, Rydygiera

Postprzez chonka » 16 stycznia 2016, godz. 09:52

brunetka518, chyba sie odezwałam XD
Zwężenie podniebienia, zgryz krzyżowy, asymetria, progenia, zbaczanie bródki na lewą stronę.
*Koszty leczenia - 7180 zł*
*14.01.2016 rok - operacja założenia dystraktora podniebiennego*
*31.03.2016/29.06.2016 rok - założenie aparatu górnego i dolnego*
*01.08.2017 rok - zabieg usunięcia dystraktora*
chonka
Moderator

UJ Kraków, Rydygiera

Postprzez max55 » 3 czerwca 2016, godz. 23:35

Witam.
Chce sie operowac na UJ Kraków, Rydygiera i nie wiem jak sie za to zabrac.
Mam aparat juz okolo 2 lata i chce sie operowac na nfz.
Jak to wyglada w 2016 roku? Jak mam sie za to zabrac?
max55

UJ Kraków, Rydygiera

Postprzez Noel » 24 kwietnia 2018, godz. 13:23

Cześć!
Chciałam zapytać o Kraków. Ktoś ma doświadczenia, jest już po, mógłby coś doradzić? Jaki specjalista, gdzie na konsultacje, etc?
Byłam u stomatologa, który jako pierwszy od lat stwierdził, że wybrał by się na konsultację z moją stosunkową nie wielką progenią. (zęby górne są jeszcze ponad dolnymi minimalnie).
Oczywiście, naczytałam się internetów, spanikowałam ( nieudane operacje, problemy z czuciem - to bajki czy serio tak jest? ktoś ma doświadczenie? )

Tak więc czy ktoś w krakowie może polecić od konsultacji ? Rozpocząć od ortodonty czy chirurga szczękowego? Kogo polecacie? Gdzie?

Z góry dzięki za informacje, trzęsę portkami poważnie, bo dowiedziałam się oczywiście klasycznie, ze zeby mi sie poposuja, bede miec problemy, etc itd, jeśli nie ogarnę swojej progenii na czas.. :shock:
Noel

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów