Katowice

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Katowice

Postprzez Ewi » 29 grudnia 2011, godz. 21:54

:shock: co za historia...wspołczuję...
Teraz tylko pozostaje ci znaleźć naprawdę dobrego chirurga, który naprawi blędy ,,kolegi,,
Lailax poczytaj wątek o Krakowie tam operację miała Magdalenka1 i jest zadowolona
więc może tam wybierz się na konsultację?

Życzę Ci żebyś tym razem trafiła w dobre ręce-wszystkiego dobrego :)
Wada:progenia,laterogenia,niedorozwój szczęki
aparat:góra 08. 2010,dół 10. 2010
Orto:dr.Doliński
Szpital:ASK Wrocław
Operacja dwuszczekowa 4 wrzesień 2012
Chirurg:dr.Pawlak
Ewi

Katowice

Postprzez Lord Voldemort » 29 grudnia 2011, godz. 22:17

lailaxx, dzwoń do prof. Tomaszewskiego i się umawiaj ;) Człowiek to ugodowy i jak mu zaproponujesz termin to nie powinien mieć większych przeciwwskazań, a i o pacjenta dba :) , a i prof. Zapałę mogę szczerze polecić, też zdolny człowiek, a i z prof. T dobrze się znają :mrgreen:
AVADA KEDAVRA
Lord Voldemort

Katowice

Postprzez lailaxx » 16 lutego 2012, godz. 17:16

Dzieki wielkie, zdecydowałam się już na Lublin, jakos ogarne te 390 km ale wiem ze warto:) musze tylko zrobic ten tomograf na wlasna reke chyba bo wstyd mi tak po roku isc do nich, zeby uslyszec to samo.Zaluje ze wtedy po prostu nie zapaislam sie w kolejke po ten tomograf tylko chcialam szybciej inna droga i jestem z niczym. Lord mega pocieszyłes mnie ta informacją, że można dogadać się do terminu! dziekuje!:)
lailaxx

Katowice

Postprzez xdon82 » 9 maja 2013, godz. 14:31

Witam

A o tej placówce w Katowicach coś wiecie ?
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowiach -Katedra chirurgii twarzowo-szczękowej
xdon82

Katowice

Postprzez AlaAla » 1 czerwca 2013, godz. 21:14

Witam,
mam zamiar umówić się do chirurga twarzowo - szczękowego w Katowicach w szpitalu przy ul. Francuskiej. Czy ktoś z Was orientuje się czy można tam wybrać sobie specjalista, któremu "złoży się wizytę"? ;P Jeśli tak, to który z medyków jest wg. Was najlepszy.
PS. przeczytałam wszystkie posty i wielu z Was chwaliło tę placówkę, pojawiło się nawet kilka nazwisk lekarzy, lecz żadnego z wymienionych doktorów nie mogę znaleźć na liście przyjmujących w tym szpitalu.
AlaAla

Katowice

Postprzez micina » 30 listopada 2016, godz. 14:49

Mam pytanie do Was. była któraś i zna klinike ASTRA DENT w Katowicach na osiedlu Gwiazdy ? Czytałam na forach że dr Tomasz Bigas jest tam świetnym chirurgiem szczękowym ale tu specjalistyczne forum to może któras bardziej będzie sie znać, prosze o opinie
micina

Katowice

Postprzez Mikilana » 10 sierpnia 2018, godz. 07:23

Ja mam termin pierwszych konsultacji dopiero w listopadzie na Francuskiej i zaczęłam się zastanawiać nad mavitem. Czy wiecie coś więcej na temat tej kliniki? Czy dalej są refundowane zabiegi, jak długo się czeka i jak z lekarzami?
Mikilana

Katowice

Postprzez EdenHazard » 26 sierpnia 2018, godz. 17:17

w mavicie chyba juz nie ma refundacji a na francuskiej sie nie dostaniesz na operacje na nfz :P
EdenHazard

Katowice

Postprzez whitebuzz » 29 sierpnia 2018, godz. 15:16

Jest refundacja w Mavicie.
whitebuzz

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów