WSS Rzeszów, Chopina

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Rzeszów

Postprzez Iwoneczka » 28 czerwca 2014, godz. 07:27

mogx, zapraszam do mojego dziennika lub na pw ;-)
viewtopic.php?f=9&t=1365
Rozpoznanie: Progenia
Aparat góra i dół: 06.08.2013
Operacja: Osteotomia szczęki Le-Fort I, Rzeszów, 20.11.2014r.

Dotychczasowe koszty: 6.190 zł
Iwoneczka

Rzeszów

Postprzez martens108 » 18 listopada 2014, godz. 19:20

Witajcie, :)
Czy ktoś jest zorientowany czy w Rzeszowie używają piły piezoelektrycznej?
martens108

Rzeszów

Postprzez mamba » 29 listopada 2014, godz. 10:32

jak terminy w Rzeszowie?

w Opolu czekam ponad 1,5 roku.
Wada: retrogenia, zgryz otwarty, gummy smile, bródki brak ;]
Aparat: górny - sierpień 2013, dolny - październik 2013
Szpital: USK we Wrocławiu
mamba

Rzeszów

Postprzez Iwoneczka » 29 listopada 2014, godz. 10:52

mamba napisał(a):jak terminy w Rzeszowie?

Ja czekałam 2 miesiące ;-)
Rozpoznanie: Progenia
Aparat góra i dół: 06.08.2013
Operacja: Osteotomia szczęki Le-Fort I, Rzeszów, 20.11.2014r.

Dotychczasowe koszty: 6.190 zł
Iwoneczka

Rzeszów

Postprzez jan761 » 6 grudnia 2015, godz. 22:27

Iwoneczka napisał(a):
mamba napisał(a):jak terminy w Rzeszowie?

Ja czekałam 2 miesiące ;-)

NIestety nie moge polecic Kliniki Szczekowej w Rzeszowie a w zasadzie chciałbym przestrzec innych przed leczeniem sie tam .OSobiscie miałem tam tramautyczne przerzycia w tym roku. Po wypadku miałem miec prosta operacje rzuchy i wyrsotka klykciowego ( niskie zlamanie wyrostka ) . Wystapiły wszystkie mozliwe komplikacje a chirurg a precyzyjnej dentysta jak sie okazuje popełnił szkolne błedy. Przeybywałem na odzidle ponad 3 tygonie i wypisana mnie z cieknaca slinianka, paralizem polowiucznym twarzy ( niedomykajace sie oko) a ordynator dr L wraz z dr D napisali w karcie wypisu ze jest wszystko OK . Do tej pory mam klopoty z niepełnym rozieraniem szczeki i sciaganie na lewo oraz asymetrie twarzy.
Jesli chcecie sie operowac byc moze u dr B ( nie mam o nim zdania ale ktos na forum go preferował ) ale unikac jak ognia kazdego innego lekarza na tym oddziale.
Wiekszosc z leakarzy na oddziale ma niestety bardzo niewielkie doswiadzcenie kliniczne i czesto równiez wiedze o czym sie przekonałem na sobie jak rowniez podczzas licznych z nimi rozmów podczas pobytu w szpitalu.
Na plus jest bardzo miała i profesjonalna obsługa pielegniarek oraz całkiem dobre obiady jak na szpital ...
jan761

WSS Rzeszów, Chopina

Postprzez Kaaashia » 19 kwietnia 2016, godz. 10:59

CZEŚĆ. wiecie może jakie są terminy za zabieg?
Kaaashia

WSS Rzeszów, Chopina

Postprzez brunetka518 » 20 kwietnia 2016, godz. 12:44

Kaaashia napisał(a):CZEŚĆ. wiecie może jakie są terminy za zabieg?

Ja byłam w Poniedziałek 18 Kwietnia na konsultacji,i zabieg mam 31 Maja :)
Terminy nie są długie ,do 2msc czekania :)

--- 16 września 2016, godz. 18:20 ---

Witam,we wtorek miałam zabieg jednoszczękowy -cofnięcie żuchwy. Dzisiaj już wróciłam do domu. Opieka super,ogólnie bardzo miło wspominam pobyt w szpitalu. Wszystko bezbolesne :) Jeśli ktoś ma pytania chętnie odpowiem.:)
brunetka518

WSS Rzeszów, Chopina

Postprzez Herons » 5 października 2017, godz. 20:11

Witam myślę nad operacją w Rzeszowie z racji szybkich terminów. Proszę powiedzcie mi czy muszę koniecznie jechać na wizytę prywatną do chirurga czy mam się zapisać na konsultacje do szpitala i on tam będzie w tym zespole?
Herons

WSS Rzeszów, Chopina

Postprzez Mina1992 » 14 grudnia 2017, godz. 19:33

Hej, jestem z okolic Niska. Chciałam bym poznac opinie o specjalistach do których chodziliscie czyli ortodonta przygotowujący do operacji? A też co sądzicie po operacji w Rzeszowie?
Sama już nie wiem gdzie mam się przygotowywać i operować , w tej chwili mam ustalona operacji na 2019/20 w Lublinie prof Tomaszewski. Jeszcze nie mam zaczętego przygotowania orto, jestem na etapie czekania na wyrwanie 8.

--- 14 grudnia 2017, godz. 19:37 ---

Słyszałam taką opinię o Rzeszowie że przygotowanie ortodontyczne jest nie koniecznie dobre dużo osób się skarży na przygotowanie plaskacza. Dodatkowo orto u której byłam pierwszy raz i to ona oznajmiła mi moją wadęodradzala mi Rzeszów. Proszę o wasze opinie☺️
Mina1992

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów