WSS Rzeszów, Chopina

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Rzeszów

Postprzez makus3 » 26 kwietnia 2014, godz. 15:17

ja mam się zgłosić na oddział 18 maja jak badania wyjdą ok to 19 będę operowany, jak wrócę to dam znać jak wyglądała, jak na razie czym bliżej terminu tym się bardziej stresuje :cry: mam nadzieje że niepotrzebnie
makus3

Rzeszów

Postprzez mogx » 29 kwietnia 2014, godz. 23:17

Kilka lat temu leżałam na tym oddziale ze złamaną żuchwą. Lekarze są bardzo fajni i jest dobra opieka. Powodzenia i czekamy na relacje :)
mogx

Rzeszów

Postprzez Pati » 30 kwietnia 2014, godz. 20:11

Też czekam na relacje :D Powodzenia i pozdrawiam :razz:
Pati

Rzeszów

Postprzez Iwoneczka » 5 maja 2014, godz. 17:18

mogx napisał(a):Witam, mam prośbę czy ktoś mógłby napisać jak wygląda operacja w szpitalu w Rzeszowie? Jesienią czeka mnie zabieg i jestem ciekawa jak to wygląda. :)

Dołączam do grupy przyszłych pacjentów rzeszowskiego szpitala. Mam nadzieję, że końcem wakacji ząbki bedą gotowe, więc może jesienią uda się zakwalifikować do zabiegu
Rozpoznanie: Progenia
Aparat góra i dół: 06.08.2013
Operacja: Osteotomia szczęki Le-Fort I, Rzeszów, 20.11.2014r.

Dotychczasowe koszty: 6.190 zł
Iwoneczka

Rzeszów

Postprzez makus3 » 21 maja 2014, godz. 14:37

Witam Wszystkich !!!

Ja właśnie dotarłem do domciu wypuścili mnie dzisiaj ze szpitala. Na odział wstawiłem się 18 maja miałem badanie RTG potem morfologie i mierzone ciśnienie, szczepienia przeciwko żółtacce nie trzeba mieć to jest indywidualna sprawa pacjenta, mi się udało bo za późno się dowiedziałem miałem 1 szczepienie i się bałem że mnie nie dopuszczą, ale niepotrzebnie. Zabieg miałem 19 maja dokładnie na żuchwie miałem ją skracaną bo ząbki dolne wystawały za górne, operował mnie lek. Brodowski zrobił to tak sprawnie że wszystkie pielęgniarki mówiły mi że extra wyglądam po takim zabiegu, napuchłem ale nie tak bardzo. Co do opieki to pielęgniarki codziennie były inne ale są opiekuńcze przynoszą kroplówki leki, a jak coś boli to wystarczy zadzwonić dzwoneczkiem i przyjdą albo indywidualnie przejść się do nich to pomogą, obsługa z jedzeniem też jest bardzo miła panie mi blendowały zupki, grysiki itp i dawały w specjalnym kubeczku z takim dziubkiem żeby mi było fajnie wypić. Co do bólu po operacji 2 dni mnie nic nie bolało (pewnie przez leki przeciwbólowe) do czasu założenia gumek żeby ząbki ścisnąć wtedy bolało ale pielęgniarka od razu mi dała kroplówkę i przestało boleć i jeszcze najlepszą metodą po wybudzeniu się z narkozy polecam żeby oparcie łóżka pielęgniarka podniosła albo samemu jak się jest w stanie (mi to pani podnosiła) i się oparciu bokiem na nim bo jest u czucie takie dziwne jak się wybudzamy ma się ochotę wymiotować itp jakby duży kac :) ale po 15 min leżenia na boczku główką do góry przeszło :) co do lekarzy to bardzo trudno się dowiedzieć coś od nich przychodzą rano na obchodzie ze starzystami popatrzą "ten do zabiegu" "ten z takim problemem" i wychodzą tak to indywidualnie nie przychodzą tylko później przychodzi np asystentka z pielęgniarkami czy wszystko gra, od rodziców się dowiadywałem że się udała operacja i o swoim stanie bo rozmawiali telefonicznie z lekarzem co mnie operował, jak będziecie mieli jeszcze jakieś pytania to piszcie to odpowiem :)

Pozdrawiam !!!
makus3

Rzeszów

Postprzez mogx » 22 maja 2014, godz. 00:18

Hej, widzę, że wszystko gładko poszło. Miałeś operację jedno czy dwuszczękową? Ile trwała?
mogx

Rzeszów

Postprzez makus3 » 22 maja 2014, godz. 10:21

na samej żuchwie to chyba jedno szczękową operacja trwała niecałe 2 h, no super poszło i nie dają cewników zapomniałem dodać normalnie w spodenkach i dają taką białą długą koszulę, zapisałem się do doktora Brodowskiego bo na 1 str tego tematu Misia 4 pisała że dużo osób go poleca i że się w dobrze już na drugi dzień wygląda i zaufałem jej :] i tak samo mogę Wam go polecić bo naprawdę dobrą robotę zrobił :D (19.05 zabieg 21.05 wypis ze szpitala - 3 dni i po wszystkim) każdemu kto się zastanawia nad zabiegiem mogę powiedzieć żeby się odważyć i nie bać się bo efekt jest super :D jestem bardzo szczęśliwy
makus3

Rzeszów

Postprzez paulina09101990 » 22 maja 2014, godz. 12:28

ile czekałeś na termin makus3?
paulina09101990

Rzeszów

Postprzez makus3 » 22 maja 2014, godz. 13:58

19 marca byłem na konsultacji i 18 maja miałem się zgłosić na odział, być może wcześniej by mnie przyjęto, tylko że moja ortodontka wtedy napisała pismo że jeszcze zejdzie u niej 2-3 wizyty na dokończenie przygotowań do zabiegu
makus3

Rzeszów

Postprzez mogx » 27 czerwca 2014, godz. 19:28

Iwoneczka daj znać jak u Ciebie przygotowania do operacji. Ja miałam mieć ją w październiku ale teraz okazuje się, że to będzie maj :)
mogx

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów