Wrocław/Zespół Chirurgiczno-Ortodontyczny/Borowska

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Postprzez dassa » 11 lipca 2017, godz. 15:39

Serio :O a to dziwne, zadzwonie i spytam jeszcze raz, nie wiem dlaczego ta kobieta mi powiedziała, że niema teraz zapisów :F
Wada klasy II: retrogenia, uśmiech dziąsłowy
Ortodonta: Dr.Tarnawski, Katowice
Chirurg: Dr. Nowak
Operacja: Borowska, 10.05.2018r
dassa

Postprzez Aparatka » 14 lipca 2017, godz. 07:55

Witam,
W które dni przyjmuje zespół? Jak się do niego dostać? Dzwoniłam ostatnio na Borowską, dostałam informację, że zespół nowych pacjentów w tym roku już nie przyjmie. Dziwne jak byłam na wizycie u swojej ortodontki rozmawiałam w dziewczyną, którą zapisali na październik...dziwne.
Aparatka

Postprzez dassa » 15 lipca 2017, godz. 20:55

Aparatka napisał(a):Witam,
W które dni przyjmuje zespół? Jak się do niego dostać? Dzwoniłam ostatnio na Borowską, dostałam informację, że zespół nowych pacjentów w tym roku już nie przyjmie. Dziwne jak byłam na wizycie u swojej ortodontki rozmawiałam w dziewczyną, którą zapisali na październik...dziwne.

Zespół Nowaka, pierwszy raz? No to będzie ciężko, mnie nie chcą zapisać na kolejną wizyte, nawet jak miałam się tam zgłosić.. Mam się 'ratować' kontaktem z samym panem Doktorem, co za tym idzie zapewne pokieruje mnie do Thespiana prywatnie, a nie chce tam iść , więc czekam :cry:
dassa

Postprzez ilones » 27 lipca 2017, godz. 12:02

Dzwoniłam w czerwcu :) były jeszcze terminy dla nowych pacjentów na październik. Ja dostałam termin na 4 września i się zastanawiam czy teraz są zmienione dni :D z środy na poniedziałek.
ilones

Postprzez czeri » 27 lipca 2017, godz. 12:41

ilones napisał(a):Dzwoniłam w czerwcu :) były jeszcze terminy dla nowych pacjentów na październik. Ja dostałam termin na 4 września i się zastanawiam czy teraz są zmienione dni :D z środy na poniedziałek.

Z tego co kojarzę to w środy przyjmuje zespół, ale nie dr. Nowaka tylko ten w pokoju naprzeciwko. Przy gabinecie Nowaka jest napisane że on przyjmuje w piątki.
Pytanie czy nie zapisałaś się właśnie do tego drugiego zespołu?
Ja tak kiedyś przez pomyłkę się zapisałem i cały dzień we wrocławiu spędziłem na próżno.
czeri

Postprzez ilones » 27 lipca 2017, godz. 18:33

Pierwszy raz byłam w środę u dr Pawlaka. A teraz zapisali mnie na 4 września :D Chyba zadzwonię i się zapytam czy dobrze mnie zapisali. Zapomniałam nawet co mam zabrać na drugą wizytę oprócz wycisków :D
ilones

Postprzez mord13 » 11 września 2017, godz. 16:50

Witam

Potrzebowałbym meila do kliniki na Borowską, szukałem na stronie szpitala, ale niestety nie ma albo ja nie potrafię znaleźć . Muszę pilnie wysłać w sprawie wyciągnięcia płytek. Może być na priv.
Z góry dzięki
pozdrawiam
mord13

Postprzez Herons » 12 września 2017, godz. 00:18

Witam wyznaczono mi termin u Dr.Nowaka na luty 2019. To realny termin według was? - Czy raczej nie mam co liczyć i na pewno się przedłuży? - Kiedyś słyszałem, że u Dr.Nowaka są szybsze terminy niż u Pawlaka.
Herons

Postprzez dassa » 12 września 2017, godz. 22:17

Jak na Borowską to jak najbardziej. Jeśli zapiszesz się do Centrum prywatnie, to i znajdzie się wcześniejszy termin w Zielonej Górze ;) Jeśli zależy Ci na czasie(a nie kasie) =P =P
dassa

Postprzez Herons » 13 września 2017, godz. 00:01

dassa napisał(a):Jak na Borowską to jak najbardziej. Jeśli zapiszesz się do Centrum prywatnie, to i znajdzie się wcześniejszy termin w Zielonej Górze ;) Jeśli zależy Ci na czasie(a nie kasie) =P =P

No właśnie mi Dr.Nowak powiedział, że w Zielonej Górze nie można się bezpośrednio zapisać tylko najpierw we Wrocławiu a oni jeśli będzie dotacja w ZG to informują pacjentów i załatwiają im szybszy termin.

"Jak na Borowską to jak najbardziej" - Mam to zrozumieć, że na pewno się przedłuży termin?
Herons

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów