USK Poznań, Przybyszewskiego

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Postprzez zabeczka » 20 marca 2017, godz. 16:50

Przecież to istotne pytanie, dotyczące tematu Operacji w Poznaniu.
zabeczka

Postprzez BonJovi » 21 marca 2017, godz. 14:06

Hey wszystkim, na szczęście jestem juz po. Dla przypomnienia: operacja jednoszczekowa na zuchwie czyli retrohenia wraz z genioplastyka. Operaca trwała prawie 5 godzin. Najgorsze byly pierwsze godziny po wybidzeniu. Co do wyglądu, ciężko stwerdzic, mam dosc mocno opuchnieta dolna warge i plastry na brudce
Ale cieszę sie ze mialem za jednym razem ustawiany zgryz z genioplastyka. Teraz pomalu wracam do pelni sil. Kroplwki zneczulajace z plynem odżywczym to jedyne co mi podają. Narazie nikogo nie namawiam na ope, czas pokaże to napiszę więcej. Tymczasem dazcie do jak najprostszych warunkow zgryzowych.

--- 21 marca 2017, godz. 14:10 ---

Hey wszystkim, na szczęście jestem juz po. Dla przypomnienia: operacja jednoszczekowa na zuchwie czyli retrohenia wraz z genioplastyka. Operaca trwała prawie 5 godzin. Najgorsze byly pierwsze godziny po wybidzeniu. Co do wyglądu, ciężko stwerdzic, mam dosc mocno opuchnieta dolna warge i plastry na brudce
Ale cieszę sie ze mialem za jednym razem ustawiany zgryz z genioplastyka. Teraz pomalu wracam do pelni sil. Kroplwki zneczulajace z plynem odżywczym to jedyne co mi podają. Narazie nikogo nie namawiam na ope, czas pokaże to napiszę więcej. Tymczasem dazcie do jak najprostszych warunkow zgryzowych.
BonJovi

Szpital Zielona Góra

Postprzez annaewakonopka » 21 marca 2017, godz. 18:39

A może ktoś z was operował się w ostatnim czasie w Zielonej Górze chodzi mi o ten rok lub poprzedni. :)
annaewakonopka

Postprzez ewelinagno1992 » 22 października 2017, godz. 10:23

gosia572 napisał(a):Jesteś w trakcie podejmowania decyzji co do zabiegu, jaka wada? Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące Cię pytania na priv, żeby nie zaśmiecać wątku.

Gosia572 chętnie się dowiem jak przebiegła u Ciebie operacja. Mój adres mailowy ewelina0000@op.pl
ewelinagno1992

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów