dr Nowak, Zielona Góra

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez bartosz95 » 14 lipca 2017, godz. 20:36

Progenicy
"Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem."

Wada: progenia, zgryz otwarty, zwężenie szczęki, niedorozwój szczęki
Rozcięcie szwu podniebnego: 25.02.2014r.
Aparat góra: 08.05.2014r.
Aparat dół: 12.12.2014r.
Operacja: Wrocław, Borowska, dr Nowak, gdzieś w czerwcu 2017
bartosz95

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez Radunia » 15 lipca 2017, godz. 14:51

Na grupie "Progenicy" raczej mały ruch i niewiele wątków, o kosztach przygotowania do operacji u dr Nowaka chyba ani jednego. Te dyskusje były na grupie " Progenia, wysunięta szczęka, zdjęcia PRZED i PO operacji! :) ".
;-)
progenia
aparat góra+dół: 4.07.2016
pogrubienie dziąseł: 28.11.2016
BIMAX w ZG: 11.04.2018
Radunia

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez bartosz95 » 18 lipca 2017, godz. 21:30

Być może pomyliłem grupy
"Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem."

Wada: progenia, zgryz otwarty, zwężenie szczęki, niedorozwój szczęki
Rozcięcie szwu podniebnego: 25.02.2014r.
Aparat góra: 08.05.2014r.
Aparat dół: 12.12.2014r.
Operacja: Wrocław, Borowska, dr Nowak, gdzieś w czerwcu 2017
bartosz95

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez dassa » 28 lipca 2017, godz. 16:13

Hej :)
Mam dla was mianowicie takie pytanie,
gdyby mieliście wybór pomiędzy szpitalem- Zielona Górą, a Wrocławiem _Borowska, to gdzie wybralibyście? Słyszałam pare negatywnych opinii o personelu w Zielonej Górze i że lepszy byłby Wrocław. Ja sama w tym nie mam rozeznania, a możliwe, że będę musieć wybierać :)
Wada klasy II: retrogenia, uśmiech dziąsłowy
Ortodonta: Dr.Tarnawski, Katowice
Chirurg: Dr. Nowak
Operacja: Borowska, 10.05.2018r
dassa

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez gagadek » 28 lipca 2017, godz. 16:44

gagadek napisał(a):operacja była w Zielonej Górze

szpital jak szpital, nie mam do czego porównać bo to mój pierwszy pobyt w szpitalu
przyjęli mnie dzień przed operacją, jakieś badania, potem czekałam na rozmowę z doktorem
ogólnie ok, jedzenie takie se ale i tak po operacji nic nie zjesz - polecam zabrać sobie jakieś odzywki lub domowe rzeczy zmiksowane
najgorsze było czekanie na samą operację, ja byłam operowana jako trzecia to czekałam do popołudnia
po zabiegu 2 dni obserwacji i do domu

tyle wiem o szpitalu w zielonej ;-), personel był ok, w sumie nie było się czego czepić
ja jechałam z nastawieniem żeby załatwić sprawę więc się nie nastawiałam na nie wiadomo co…
w szpitalu we Wrocławiu byłam, na pewno jest nowocześniejszy ale nic więcej nie wiem
z mojego puntu widzenia ważniejsze było mieć już operację za sobą więc miejsce tak naprawdę nie miało znaczenia
gagadek

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez czeri » 1 sierpnia 2017, godz. 07:42

dassa napisał(a):Hej :)
Mam dla was mianowicie takie pytanie,
gdyby mieliście wybór pomiędzy szpitalem- Zielona Górą, a Wrocławiem _Borowska, to gdzie wybralibyście? Słyszałam pare negatywnych opinii o personelu w Zielonej Górze i że lepszy byłby Wrocław. Ja sama w tym nie mam rozeznania, a możliwe, że będę musieć wybierać :)

Hej, Hej we Wrocławiu oddział jest dużo nowocześniejszy niż w Zielonej Górze, ale nie jedziemy chyba dla wyglądu szpitala tylko żeby się zoperować i wyjść do domu jak najszybciej :)
Ja byłem operowany 2 razy w Zielonej (zakładania oraz ściąganie dystraktorów) i jak dla mnie personel bardzo fajny. We Wrocławiu raz (dwu-szczękowa) i personel też super.
Więc jeśli ja miałbym wybierać, Wrocław operacja za 2 lata, a Zielona Góra i operacja za pół roku, to nie zastanawiał bym się tylko wybrał Zieloną Górę.
czeri

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez dassa » 2 sierpnia 2017, godz. 06:14

Dziękuje Wam za odpowiedzi, dokładnie jeśli chodzi o terminy wcześniejsze w ZG to jest szybciej, więc wybrałabym ten szpital. Ktoś mi napisał tylko o fatalnym personelu, że nikt nie reaguje na wołanie, że w większośc i są tam Ukrainki, które są bardziej pomocne niż Polki.
Dlatego się wystraszyłam, bo boje się, że np. po operacji zaczne się dusić, a nikogo tam nię bedzie xd
:ugeek:
dassa

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez czeri » 2 sierpnia 2017, godz. 07:27

dassa napisał(a):Dziękuje Wam za odpowiedzi, dokładnie jeśli chodzi o terminy wcześniejsze w ZG to jest szybciej, więc wybrałabym ten szpital. Ktoś mi napisał tylko o fatalnym personelu, że nikt nie reaguje na wołanie, że w większośc i są tam Ukrainki, które są bardziej pomocne niż Polki.
Dlatego się wystraszyłam, bo boje się, że np. po operacji zaczne się dusić, a nikogo tam nię bedzie xd
:ugeek:

Hmm może coś się zmieniło w tym roku, ja leżałem w tamtym i 2 lata temu i personel był tam miły i pomocny :)
czeri

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez dassa » 3 sierpnia 2017, godz. 08:05

ah no cóż, tylko się cieszyć :D Odwieczna ciekawość nie daje mi spokoju, z racji tego, że nigdy nie leżałam w szpitalu, to zastanawiam się, czy zaraz po zabiegu, w pokoju może już ktoś przy mnie być, tzn. prócz pielęgniarek :) ?
dassa

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez czeri » 3 sierpnia 2017, godz. 09:15

Wszystko zapewne zależy od operacji i szpitala. Leżałem z kolegą w zielonej górze którego jak już się wybudził i został zwieziony na normalną salę to odwiedzili rodzice i nie było z tym problemu :)
Najlepiej dowiedzieć się na miejscu :)
czeri

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów