dr Nowak, Zielona Góra

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez dassa » 6 września 2017, godz. 17:13

Calleeneczka, całkowicie się z tobą zgadzam, miałam podobnego posta na ten temat kosztów:
viewtopic.php?f=5&t=2846

To o centrum we Wrocławiu, niewiem czy te badania twoje też tam?
Ale jeśli mowa o konsultacji z psychologiem, kompletnie z d. to pewnie tam xD

Ja dostałam płytkę z tomografu dla siebie i to tyle..
Ja już ochłonęłam z tematem, aktualnie zbieram forse. Pisałam nawet do nfz, stwierdzili, że moge sobie znaleźć innego lekarza, więc no..
Ale jeśli chodzi o samego doktora Nowaka(prócz jego kosztów), to nie mam zarzutów :P
:)
Wada klasy II: retrogenia, uśmiech dziąsłowy
Ortodonta: Dr.Tarnawski, Katowice
Chirurg: Dr. Nowak
Operacja: Borowska, 10.05.2018r
dassa

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez caleeneczka » 6 września 2017, godz. 17:40

O widzisz, to zaraz sobie poczytam =D Badania tak, we Wrocławiu; na 4 moje przyjazdy w sprawie zabiegu byłam już w 5 miejscach, tak że ostatnio tam, gdzie wykonują diagnostykę. Jak wyszłam ostatnio z kartką wartą 5tys., to ciężko było mi uwierzyć w taki obrót wypadków.. i powiem szczerze nie wiem, co mam zrobić teraz, szybko organizować kasiore, czy zachować zdrowy rozsądek i zrobić szersze rozeznanie kosztowe. Dostałam od jednej osoby info, że tak jest od pewnego czasu i część osób zmienia lekarza po prostu, bo nie wszędzie się tyle płaci. :roll:
Do lekarza też nie mam zastrzeżeń ogółem.. ale już do takiego podejścia do pacjentów absolutnie..
caleeneczka

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez aneczkkaa913_913 » 7 września 2017, godz. 10:56

ja również dostałam taką info: pierwszakonsultacja 1300, druga 5tys., konsultacje po operacji 1000 zł. i też wielkie zaskoczenie. jestem przed drugą konsultacją na ktor a muszę zabrać 5 tyś. i szczerze mówiąc będę to spłacać przez rok albo i dłużej ale już nie rezygnuje bo mam wyznaczoną datę operacji na październik. zbyt długo czekam żeby szukać innego doktora. wiadomo że chcą zarobić na nas, bo i czas oczekiwania jest krótszy.
Łuk górny: 08.06.2015r.
Łuk dolny: 07.12.2015r.
Miejsce leczenia: Kielce
Termin operacji: koniec 2017r. Zielona Góra
aneczkkaa913_913

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez dassa » 9 września 2017, godz. 13:41

aneczkkaa913_913 napisał(a):ja również dostałam taką info: pierwszakonsultacja 1300, druga 5tys., konsultacje po operacji 1000 zł. i też wielkie zaskoczenie. jestem przed drugą konsultacją na ktor a muszę zabrać 5 tyś. i szczerze mówiąc będę to spłacać przez rok albo i dłużej ale już nie rezygnuje bo mam wyznaczoną datę operacji na październik. zbyt długo czekam żeby szukać innego doktora. wiadomo że chcą zarobić na nas, bo i czas oczekiwania jest krótszy.

A to już wiesz, że można płacić w ratach :) ?
dassa

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez aneczkkaa913_913 » 11 września 2017, godz. 17:11

ja takiej kwoty nie miałam ubieranej więc pożyczyłam i to będę trochę spłacać.

A u dr można tą kwotę rozłożyć na dwie rany po 2500 tys
aneczkkaa913_913

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez dassa » 11 września 2017, godz. 18:42

aneczkkaa913_913 napisał(a):ja takiej kwoty nie miałam ubieranej więc pożyczyłam i to będę trochę spłacać.

A u dr można tą kwotę rozłożyć na dwie rany po 2500 tys

A no właśnie chodziło mi o raty u doktora, czyli w moim przypadku by wyszło po 4tyś :P

Dobrze, że mam jeszcze trochę czasu do zabiegu :-|
thx za info :roll:
dassa

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez Herons » 12 września 2017, godz. 00:15

Witam jak było u was z zapisami na operację w Zielonej Górze? - Mi Dr.Nowak na wizycie powiedział, że zapisujemy się we Wrocławiu na borowskiej, a jak będą pieniądze w Zielonej Górze to oni informują pacjentów i wyznaczają im wtedy termin, ale nie zawsze tak jest. Na borowskiej dostałem termin na luty 2019, z rozmowy z doktorem wynikało, że w Zielonej Górze na tą chwilę termin nie byłby o wiele lepszy.
Herons

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez aneczkkaa913_913 » 12 września 2017, godz. 07:59

ja na borowskiej zapisywałam się w październiku 2016r. i termin oczekiwania wynosił minimum 3 lata. stwierdziłam że do tego czasu wypadną mi zęby i zapisałam się w lutym na prywatną konsultacje do Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy we Wrocławiu do dr Nowaka (300 zł konsultacja). Tam dostałam termin na III kwartał 2017 ( z czym mogły być opóźnienia). w sierpniu dostałam e-maila z terminem operacji na październik. jestem już po 2 konsultacjach przed sama operacją (pierwsza 1300 zł, druga 5 tys) i teraz już tylko czekam na swój wielki dzień...
aneczkkaa913_913

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez Herons » 12 września 2017, godz. 16:06

aneczkkaa913_913 napisał(a):ja na borowskiej zapisywałam się w październiku 2016r. i termin oczekiwania wynosił minimum 3 lata. stwierdziłam że do tego czasu wypadną mi zęby i zapisałam się w lutym na prywatną konsultacje do Centrum Chirurgii i Estetyki Twarzy we Wrocławiu do dr Nowaka (300 zł konsultacja). Tam dostałam termin na III kwartał 2017 ( z czym mogły być opóźnienia). w sierpniu dostałam e-maila z terminem operacji na październik. jestem już po 2 konsultacjach przed sama operacją (pierwsza 1300 zł, druga 5 tys) i teraz już tylko czekam na swój wielki dzień...

Ale co w zielonej górze będziesz miała operację?
Herons

dr Nowak, Zielona Góra

Postprzez whitebuzz » 20 września 2017, godz. 15:57

caleeneczka napisał(a):Po tej wizycie wysłałam maila z prośbą o potwierdzenie kosztów kolejnej wizyty - tego właśnie planowania - żeby uniknąć poprzedniej sytuacji i kolejny opór - telefon z recepcji, że jeśli mam pytania to kolejna konsultacja, podziękowałam z uwagi na odległość i poprosiłam o odpowiedź mailową (byłam w pracy) i w końcu tego maila dostałam, ale kwota wzrosła o 300zł..: 5tys. planowanie, 300zł analiza - tylko czego (?), czy planowanie nie jest analizą (?).

Śmiech na sali. Mnie też nie podali szczegółowych kosztów tzn. na co DOKŁADNIE składa się cena końcowa. A psycholog moim zdaniem jest całkowicie zbędny. Każdy lekarz (według mnie) powinien być empatyczny, powinien pytać pacjenta o samopoczucie, o to czego oczekuje, jakich efektów? Niepotrzebne nabijanie kosztów...
Ostatecznie zmieniłam placówkę i polecam taki krok każdemu, no chyba, że już baaardzo długo czekacie/ macie dostatecznie dużo pieniędzy/ nie chcecie "kombinować"* skoro już tak daleko zaszliście.
* - niepotrzebne skreślić. :D

Dwa lata temu miałam dystrakcję szczęki u tego dr i nie ponosiłam żadnych dodatkowych kosztów, wszystkie badania wykonano mi w szpitalu itp.
whitebuzz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów