dr Jagielak, Raszyn /prywatnie/

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Postprzez AllurePoison » 28 października 2015, godz. 17:21

czy z panek jagielakiem ktoś się zdecydował na drogę sądową?
AllurePoison

Postprzez meganka1 » 28 października 2015, godz. 19:00

Cieszę się,że chociaż uratowałam tak trochę inne osoby od możliwego kalectwa.Siebie mi się nie udało, więc udało się chociaż i aż tyle. AngelinęJolie i Annę Rubik doktor ma w swoim komp jako wzorcowy model twarzy.Pamiętam jaki był zdziwiony, gdy mówiłam, że chcę być podobna do siebie jeśli chodzi o urodę, tylko żeby twarz mi się tak nie zapadła, bo zapadła się po wyrwaniu zębów,chcę mieć prosty zgryz i tyle miejsca w szczękę co przed wyrwanie i oczywiście chcę swobodnie oddychać.Nie mam z tego nic..za to mnóstwo komplikacji i krzywą , kanciastą twarz.
Skąd wiem, że znajomy psychiatra?Bo dr sam tak powiedział.
No i na koniec zmiana zachowania personelu i dr ujawnia się w przypadku komplikacji i w przypadku gdy pacjent za dużo zaczyna zauważać, zadawać za dużo pytań wg doktora niewygodnych i nie potakuje główką na wszystko co mówi doktor.
Ja walkę zaczynam od początku Zdaję sobie sprawę że z wszystkiego raczej nie wyjdę, ale jeśli z tego wszystkiego chociaż trochę da się naprawić, to warto zawalczyć.Właśnie rozpoczęłam tę walkę.

--- 28 października 2015, godz. 19:12 ---

Obejrzałam na internecie zdjęcia tej dr Emmy. Wygląda jakby dr ją operował, bo takie same rysy zafundował mi za pierwszym razem, tyle tylko że do tego wszystko miałam powykrzywiane. Nie przypominało to mnie ani w jednym procencie. Wypisz wymaluj kości policzkowe,końska broda, długość twarzy...

Może to jego wzorzec.Bagno jak nie wiem co.
meganka1

Postprzez AllurePoison » 28 października 2015, godz. 19:22

Meganka czy Ty go pozwałaś kobieto? Naprawdę płakać mi się chce jak Cie czytam bo szkoda mi Ciebie bardzo

--- 28 października 2015, godz. 19:32 ---

Widzisz każdy to zauważa że tej pani Emmy rysy twarzy są nawet można powiedzieć męskie. To nie jest ładne ani kobiece. Nawet na pudlu gdzie jest artykuł o niej wszystkie komenty są na nie. Wszyscy krytykują jej wygląd i powiem Ci mnie się to też nie podoba. Nie wiem czy on jej to zrobił czy ona tak naturalnie wygląda ale wydaje mi się że może mieć też coś zrobione w związku z żuchwą. Jest miłą kobietą i ogólnie uważam że zalicza się do kobiet ładnych ale mnie jej rysy się nie podobają. Gdybym nią była chciałabym mieć mniejsze te całe rysy takie bardziej skromne ale może jej się to podoba. Właśnie dlatego nie wiem jaki oni styl u pacjentów tworzą czy na ładną dziewczynę czy na przesadnie wyrysowaną twarz ale chyba to drugie.

Co do Jolie to ta kobieta mi sie nie podoba i nie chciałabym się do niej upodabniać. Moim zdaniem to nie jest model twarzy godny naśladowania w chirurgii. Jest to kobieta wykreowana a nie piękna. Ta kreacja się podoba ale nie mnie akurat.

Co do Ani Rubik ( powinnam napisać Anjii czy jakoś tak :lol: ) to ona jest kobietą brzydką i to mówię wprost. Widziałam ją na żywo z bliska na pokazie La Manii. Miałam zaproszenie na ten pokaz rok temu i widziałam ją jak stała na ściance i robili jej zdjęcia. Twarz chuda jak wiór zapadnięte kości po prostu anoreksja. Chuda jak patyk kobieta a wielka jak drzwi. Zupełnie jestem na nie. No ale są ludzie dla których jest to wyznacznik piękna no ale nie dla mnie.

Dla mnie ładna twarz to numer jeden Celia Jaunat a później takie znane osoby jak Anna Czartoryska czy Paulina Krupińska to są kobiety w których rysy chciałabym iść gdybym miała mieć operację twarzy. Ale nigdy nie w Rubik czy męską Jolie.
AllurePoison

Postprzez meganka1 » 28 października 2015, godz. 19:35

Zaczęłam i się wycofałam. Nie miałabym szansy znaleźć w Polsce lekarza, który podjął by się pomocy taka jest prawda. Poza tym najbardziej zależy mi na odzyskaniu chociaż części sprawności i zdrowia.Na nic innego z tym związanego nie mam już siły.Moje papiery wyglądają jak brudnopis, wiele rzeczy jest zmienionych, nieprawdziwych, pokreślonych i podopisywanych.Dr by wygrał bo ma w umowie taki skrót komplikacje tj. W tym skrócie TJ.zawiera się wszystko.
meganka1

Postprzez AllurePoison » 28 października 2015, godz. 19:39

Nie wiem z jakiego miasta jesteś ale powiem Ci jedno. Wygrałabyś na 100 procent. Sąd powołuje swoich biegłych i to są lekarze oni badają Ciebie. To nie Ty szukasz lekarza tylko Ty składasz pozew ! Sąd powołuje biegłych lekarzy Ty nikogo nie musisz szukać i nie musisz mieć żadnej umowy czy dokumentów. To co on w umowie napisał pewnie jest w połowie nie ważne. Nie wiem czy wiesz ale pewne zapisy umów są już od początku nieważne z mocy prawa. Nie przejmuj się umową bo na pewno tam nie ma napisane że będziesz miała taki stan jak masz teraz. Zresztą czego się boisz?

--- 28 października 2015, godz. 19:41 ---

To co on ma w umowie komplikacje to jest kobieto zapis nieważny bo co innego komplikacje a co innego że rezultat nie został osiągnięty! Nikt tego pod uwagę nie weźmie pod uwagę. Chcesz skontaktuj się ze mną zamaż swoje dane i wyślij mi skan tej umowy ja ją przeczytam i Ci powiem jak to ze strony prawnej wygląda jestem prawnikiem pomoge Ci
AllurePoison

Postprzez meganka1 » 28 października 2015, godz. 19:44

Nigdy nie rób sobie żadnej operacji jeśli nie jest konieczna.Na pewno masz normalną twarz i taka pozostań.Ja też mówiłam dr że te osoby mi się nie podobają, nie robię operacji plastycznej i chcę być do siebie podobna,a twarz miałam wręcz dziecinną. Czasu nie cofnę, mogę tylko zaryzykować i zawalczyć o powrót do części sprawności.Może przy okazji poprawią mi się rysy, ale to już nie jest priorytet.Priorytet to zdrowie, sprawność mięśni i stawów i lepszą symetria.

--- 28 października 2015, godz. 19:46 ---

W tym roku minęły 3 lata...
meganka1

Postprzez AllurePoison » 28 października 2015, godz. 19:47

A możesz mi umowę wysłać z tym lekarzem?
AllurePoison

Postprzez awzan » 28 października 2015, godz. 19:52

samba napisał(a):Źle się za to zabierasz. Recepcja zawsze tak odpowiada, ale to lekarz decyduje czy Cię przyjmie czy nie. Nie wiem w jakim celu sobie utrudniasz i mówisz już na wstępie, że jesteś od innego lekarza. Umawiasz się na konsultacje i koniec, resztę omawiasz już z nim.

Afi, Louise, awzan, elala, wszyscy leczą sie FC z czego ostatnia dwójka w tym roku się tam przeniosła od innych orto, bez zmiany aparatów. Po prostu źle to rozgrywasz i takie pachołki w postaci bab z recepcji odbijają Cię od kontaktu z lekarzem, który decyduje o wszystkim.

Ja recepcjonistce od razu powiedziałem, że przenoszę się od innego ortodonty, z innego miasta, że leczę się od półtora roku :razz: Tylko miałem tyle szczęścia, że był to czas, kiedy jeszcze dr nie miała aż tak dość poprawek po innych. I tak wślizgnąłem się szczęściem. Wiem, że dr miała mnie odwołać. Ale tego nie zrobiła :aparat:
A na wizytę czekałem dwa i pół miesiąca.

Jeśli chodzi o Jolie i Rubik to ani jedna ani druga ładna nie jest IMO i to już wystarczający powód, żeby nie operować się w Raszynie :)
awzan

Postprzez illiaa » 28 października 2015, godz. 20:29

awzan napisał(a):
Ja recepcjonistce od razu powiedziałem, że przenoszę się od innego ortodonty, z innego miasta, że leczę się od półtora roku :razz: Tylko miałem tyle szczęścia, że był to czas, kiedy jeszcze dr nie miała aż tak dość poprawek po innych. I tak wślizgnąłem się szczęściem. Wiem, że dr miała mnie odwołać. Ale tego nie zrobiła :aparat:

Jeśli chodzi o Jolie i Rubik to ani jedna ani druga ładna nie jest IMO i to już wystarczający powód, żeby nie operować się w Raszynie :)

Teraz widocznie dr już nie przejmuje leczenia. Mnie przejęła tylko dlatego, że operował mnie dr W. Więc też fartem :aparat: Już wtedy mówiła, że przestanie przejmować leczenie, bo gubi się kto jest jej pacjentem a kto z przejęcia. I również nie musialam zmieniać aparatu. Na wizytę czekałam 10 dni :mrgreen:
Aparat - 01.2013 - 02.2017
Operacja dwuszczękowa - 12.2014, dr W.
Usunięcie płytek, genioplastyka - 03.2016, dr W.
illiaa

Postprzez afi » 28 października 2015, godz. 20:33

illiaa napisał(a):
awzan napisał(a):

Teraz widocznie dr już nie przejmuje leczenia. Mnie przejęła tylko dlatego, że operował mnie dr W. Więc też fartem :aparat: Już wtedy mówiła, że przestanie przejmować leczenie, bo gubi się kto jest jej pacjentem a kto z przejęcia. I również nie musialam zmieniać aparatu. Na wizytę czekałam 10 dni :mrgreen:

To wszystko są wyjątki. Obydwoje mieliście jakiś "wstęp" albo nazwijmy to dojścia, żeby Was przejęto.
Ja na swoją pierwszą konsultację poszłam w celach wyłącznie informacyjnych, będąc jeszcze u starej orto. To było ponad 6 miesięcy przed następną konsultacją, na której już walczyłam, żeby przejęto moje leczenie ;)
Także to wszystko jest kwestia trochę szczęścia, trochę zbiegu okoliczności.

Ale w tym momencie mówimy wyłącznie o konsultacji w celu oceny aktualnej sytuacji, a nie już od zaraz przejęcia pacjenta.
*zgryz otwarty,lekka asymetria,niedorozwój bródki
*aparat: 30.05.2009-01.09.14, 01.07.2009-28.05.14
*WIM Warszawa,dr P.
*operacja I: dwuszczękowa 20.09.2011
*operacja II: genioplastyka,usunięcie płytek 19.07.2012
wydatki orto : 22 260zł
Obrazek
afi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów