dr Jagielak, Raszyn /prywatnie/

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Postprzez awzan » 29 października 2015, godz. 01:52

afi napisał(a):Obydwoje mieliście jakiś "wstęp" albo nazwijmy to dojścia, żeby Was przejęto.

No mój przypadek był w FC przede mną ;-) :razz:
Także dr wiedziała mniej więcej, kogo przyjmuje :razz:
awzan

Postprzez AllurePoison » 29 października 2015, godz. 14:47

Słuchaj przejdźmy na prywatną rozmowę zaraz napiszę do Ciebie bo to nie jest tak jak mówisz to że podpisałaś umowę to nie znaczy że ona jest zgodna z prawem i jej wszystkie zapisy są skuteczne. Wyjaśnię Ci najlepiej byłoby się zdzwonić.

--- 30 października 2015, godz. 20:40 ---

Czy może mi ktoś wyjasnić co to znaczy leczyć ,, kamuflażem'' Ja mialam mieć operację ze względów tylko estetycznych tak jak mówiłam wcześniej. Moja ortodontka chciała wyrwać mi do operacji czwórki i ósemki. Czy wyrywanie czwórek jest właśnie kamuflażem co to znaczy ten kamuflaż?
AllurePoison

Postprzez WETERAN » 16 grudnia 2015, godz. 22:48

Dlaczego nie ma tutaj zadowolonych po operacji klientów tej "kliniki" ja naliczyłem ponad 10 osób ze złymi doświadczeniami.To jest bardzo dziwne. A jak ktoś podejrzany będzie pisał mi na priv lub pocztę dziwne teksty lub zadawał sprytne pytania, to natychmiast będę je tutaj omawiał i nagłaśniał.Nie potrzebuje tutaj żadnych troli sprzyjających pewnym osobom z lecznicy.
WETERAN

Postprzez meganka1 » 10 stycznia 2016, godz. 13:15

Ja się zastanawiam dlaczego na str ortognatyka nie ma pokazanego przypadku wyleczonej retrogenii ? ??? Czyżby nie było czego pokazać bo nie ma dobrze zoperowanej retrogenii w tej klinice? Na to wygląda,bo wszystkie inne przypadki są pokazane.
meganka1

Postprzez WETERAN » 11 stycznia 2016, godz. 23:53

Teraz kiedy kilka osób usunęło swoje posty w naszym dziale, wkradł się chaos bo nie ma spójności ani odniesień dotyczących poszczególnych wypowiedzi pomiędzy forumowiczami.Liczę że od teraz nikt nie będzie już usuwał tego co napisał. To miejsce jest zbyt ważne z punktu widzenia pacjenta i prawdopodobnie jedyne miejsce w internecie gdzie można odnaleźć wiarygodne informacje dotyczące klinik i personelu. Proszę o nie poddawanie się ewentualnemu zastraszaniu i opisywaniu sytuacji, zdarzeń itp. zgodnych z prawdą ,chociaż wiem że niektóre zdarzenia graniczą z s.f. ale niestety są prawdziwe.Teraz moim jedynym celem jest ochrona pacjentów, tym bardziej że znam traume z jaką żyją ze swoimi wadami w społeczeństwie ,powinniśmy być leczeni czystymi rękoma aby móc się wyleczyć.

--- 12 stycznia 2016, godz. 00:21 ---

Moje spostrzeżenia, oglądałem właśnie stronę w internecie http://m.villanovadental.pl
Świetnie wykonane, cudowne zdjęcia, brawa dla fotografa.
Kompozycja całej witryny nienaganna.Prawdziwie artystyczny twór.

Ale chwila, chwila ... .
To może nie przystawać do realnego świata medycyny.To tak jak bym się znalazł w centrum show biznesu. Lwią część pracy wykonuje photoshop,jakieś 95 %
Kreatywne wprost artystyczne nieskazitelne opisy osób,istna sielanka.
Ale real nie może być taki a już nie leczenie gnatyczne lub rozległe stomatologiczne.
Reklama tej witryny działa perfekcyjnie że aż boli. Tak niestety, ale to tylko: reklamo ty puchu marny.
WETERAN

Postprzez meganka1 » 6 lutego 2016, godz. 18:41

Napiszę krótko. Gdy nie ma komplikacji- pewnie wszyscy są zadowoleni , dr jest miły , uśmiechnięty. W przypadku komplikacji, sytuacja się zmienia: zaniedbania, kłamstwa, przekładanie wizyt, zmiany w dokumentacji - robią to bez mrugnięcia okiem. Pacjent przestaje być ważny, jest systematycznie oszukiwany, próby wysyłania do psychiatry na każdej wizycie- norma, a jak po wielu badaniach, które robi we własnym zakresie dochodzi do prawdy - jest traktowany w najlepszym wypadku jak powietrze . Tu liczą się pieniądze, pacjent jest na którymś z kolei miejscu. Przykre ale prawdziwe.
PS. Gdy czujecie, że dzieje sie coś złego, upływa coraz więcej czasu, nie ma zmian w pozytywną stronę a dr. po raz kolejny ze stoickim spokojem mówi, że "trzeba czekać", nie wierzcie mu, sprawdźcie to u innego lekarza. Lepiej wyjść na idiotę w oczach sławnego pana dr. niż zostać kaleką z niesprawną buzią ( nie tylko czucie jest komplikacją).
meganka1

Postprzez WETERAN » 1 marca 2016, godz. 23:06

Negatywną postacią jest teraz w mediach inteligentny wykształcony Kajetan Poznański został złapany bo obciął głowe przygodnej osobie,ok będzie ukarany. A jak ukarać chirurga który wykonuje zabiegi sprzeczne ze sztuką lekarską.
WETERAN

Postprzez meganka1 » 5 marca 2016, godz. 17:14

Ostro przegiąłeś z porównaniem...Nie porównuj dosłownie męczeńskiej śmierci z rąk pewnie psychopaty, do źle wykonanego zabiegu...
meganka1

Postprzez WETERAN » 7 marca 2016, godz. 21:24

Hmm .... .
Męczeńskie jest życie po takim zabiegu, dodam że tak zaplanowanym !!
To taki żart lekarza.
WETERAN

Postprzez meganka1 » 20 marca 2016, godz. 22:12

Nie polecam, po prostu nie polecam. To lekarz nie wart najmniejszego zaufania pacjenta. Hasła typu : nie jestem cudotwórcą, , okłamywanie pacjenta słowami typu (nerw regeneruje się 3 mies, potem pól roku, potem rok, potem dwa lata..i ostatnia wersja 5 lat), wymyślanie tysiąca tłumaczeń, szukanie winnych, unikanie odpowiedzialności, kontaktu, amnezja - czyli hasła nie pamiętam jak było , zakażenie gronkowcem złocistym i niepoinformowanie o tym pacjenta , ogromny syf w dokumentach, a przede wszystkim rutyna, brak dokładności, dbałośći ( też jestem asymetryczny). W wypadku komplikacji pacjent sam musi się leczyć , bo dr uważa, że wszystko jest w porządku, nawet gdy jest bardzo źle i pacjent wie o tym z innego źródła. Zanim pacjent nie zauważy ,że coś się dzieje nie tak, dr tego nie zauważa. Przykład: siadam na fotel (wizyta kontrolna). Słowa dr: Jest super, wszystko super! Z mojej strony pada pytanie: a dlaczego mam na żuchwie z jednej strony guza? Dopiero wtedy dr zauważa ,że w ogóle coś mam, robi tomografię, a tam połamane płytki. Drugi przykład: ściąganie szwów: podczas ściągania dr nie zauważa rozwijającego się stanu zapalnego , a na mój płacz podczas wyciągania szwów, reaguje słowami: to nie ma prawa tak boleć. Już w drodze powrotnej ból nie do opisania, w nocy gorączka, rano pogotowie i szpital (2 tyg. z ostrym stanem zapalnym żuchwy). Kolejny raz: jadę do lekarza na zdjęcie szwów po wyjęciu płytek (200km), szwy nie zostają do końca wyjęte (zostaje 14 szwów niezauważonych), wyciąga mi je inny lekarz w moim mieście, a dr twierdzi, że nic się nie stało, bo i tak by się w końcu rozpuściły.
To opis którym mogę z czystym sumieniem określić moje doświadczenie z tym lekarzem.
meganka1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów