Dr Karwan

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Dr Karwan

Postprzez Salwin » 6 marca 2016, godz. 22:21

Witam mam pytanko czy ktoś spotkał się z dr. Karwanem może coś więcej o nim napisać wiem że operuje w Olsztynie na NFZ (potwierdzone info) Ale czy jest on w ogóle osoba rozpoznawalną w środowisku chirurgów szczękowa twarzowych, jak i w środowisku pacjentów bo z tego co widzę to raczej nie bardzo może jednak ktoś się z nim zetknal.
Salwin

Dr Karwan

Postprzez monfe » 21 lutego 2017, godz. 19:48

podbijam temat :) czy ktoś jest po operacji, którą przeprowadzał dr Sławomir Karwan? Dostałam do niego skierowanie od ortodonty, dr Golarz-Nosek :)
monfe

Dr Karwan

Postprzez Iza.bela » 23 lipca 2017, godz. 23:43

Cześć,
na mnie dr K. nie zrobił dobrego wrażenia. Poprosiłam go o bezstronną opinię, oczywiście nie wydał, a wręcz chwalił lekarza, który wg innych specjalistów (chirurgów szczękowych i ortodontów źle złożył szczękę i żuchwę, w tym wystąpiły negatywne inne efekty). Pokazałam mu zdjęcia z poprzedniej operacji ... Zaczął kręcić, wymyślił np., że różnie się wyznacza linię pośrodkową, itp. ... Może nie miałam szczęścia, a może przerósł go autorytet mojego poprzedniego dr.
Iza.bela

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów