Dr Balczyński / Katowice

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Dr Balczyński / Katowice

Postprzez Lia » 13 lutego 2017, godz. 20:36

Hej
Ktoś ma jakieś doświadczenia z drem Adamem Balczyńskim z Katowic? Jakieś opinie? ;)
Lia

Dr Balczyński / Katowice

Postprzez Anita_21 » 20 lutego 2017, godz. 22:36

Hej
Doktor tam pracuje, operuje i zajmuje się także przygotowywaniem wszystkiego u pacjentów do zabiegów orto
Ja jestem z Katowic ale swoją przygodę zaczęłam już jakiś czas temu i byłam zmuszona konsultować się w innym ośrodku i go go nie poznałam ( on tam się przeniósł podobno jakiś czas temu z Krakowa lub Wawy... ) ale koleżanka mi mówiła że czeka na już zabieg, była w pporadni na tej Francuskiej , tam skierowali ją do niego . Mówiła że spoko, miły, dużo tłumaczy i że był z nią nawet na konsultacji u jej orto ale nie wiem dokładnie kto ją prowadził
moge jej zaptać bo jej tu nie ma chyba
Anita_21

Dr Balczyński / Katowice

Postprzez whitebuzz » 8 sierpnia 2017, godz. 08:18

A ten lekarz w każdy dzień przyjmuje w poradni?
whitebuzz

Dr Balczyński / Katowice

Postprzez Pszczynianka » 22 sierpnia 2017, godz. 20:13

Przyjmuje chyba w srody jesli dobrze pamietam ale to sie mogło zmienić. W czwartki ma operacje. I tak musisz się zapisac, zeby sie do niego dostać. Sa tam w przychodni kolejki jak u kazdego innego lekarza. Musisz sie zapisac telefonicznie i mieć skierowanie od lekarza rodzinnego. Chyba ze może wpuszcza Cie po tych wszytkich pacjentach jako ostatnia osoba ale bez wczesniej rejestracji numerka do kolejki Ci nie przydziela.
Pszczynianka

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów