Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Instytut Matki i Dziecka w Warszawie

Postprzez itakas1 » 14 października 2017, godz. 09:46

Nie wiem czy były już dodawane wątki na temat tej placówki wiec tworzę kolejny. Do IMiDu trafiłam mając 2,5 roku. Cieszę się, że miałam tyle szczęścia. Jeżeli mogłabym cofnąć czas to podjęłabym taką samą decyzję. Zespół medyczny jest NIESAMOWITY. Tam nie rezygnują z nikogo, zajmują się ekstremalnymi przypadkami a nie zwykłą medycyną estetyczną. Zdiagnozowano u mnie ankylozę prawego stawu skroniowo- zuchwowego. Niedorozwój prawostronny żuchwy. Moim lekarzem prowadzącym został dr M.Kulewicz i to on przeprowadził na mnie zabieg osteodystrakcji gdy miałam 4 lata. Efekty były bardziej niż zadowalające. Po paru latach zmieniono mi lekarza na dr A.Brudnickiego (ponieważ dr Kulewicz wyjechał do Anglii). Dr Brudnicki podszedł do mojego przypadku ( i zapewne do wszystkich swoich pacjentów) w sposób bardzo profesjonalny. Później Pan Doktor zaczął współpracować z dr I.Damkiem i obaj przeprowadzili na mnie dwa zabiegi (szczegóły w wątku na temat obu lekarzy, warto zobaczyć :D ). W czasie pobytu w szpitalu nie mogłam na nic narzekać (no może na nadopiekuńczość pielęgniarek). Oddział chirurgiczny tworzą osoby które mają nieskończone pokłady empatii i życzliwości, nigdy nie spotkałam się z tak uprzejmymi ludźmi. Niezwykle ludzcy i humanitarni. Na oddziale panuje porządek a kolorowe misie dodają otuchy nawet mi, dwudziestoletniej dziewczynie. Również nie zapominajmy o opiece ortodontycznej ponieważ dzięki dr D.Cudziło mam piękne ząbki, teraz pracuje jeszcze na idealnym zgryzem ale jestem pewna, że Pani Doktor zrobi wszystko jak trzeba. Polecam te klinikę z całego serca ponieważ dzięki niej wyglądam niesamowicie, odzyskuję wiarę w ludzi i wiem, że marzenia się spełniają :love:
itakas1

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów