Operacja Rzeszów Kraków Lublin

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Postprzez Sylwia9980 » 30 października 2017, godz. 21:10

Hej wszystkim :) czy jest tu ktoś kto miał operację w Rzeszowie ,Krakowie lub Lublinie ? Jestem bardzo ciekawa opini
Sylwia9980

Postprzez Herons » 8 listopada 2017, godz. 04:06

ja również dołączam się do opinii jeśli chodzi o Rzeszów :D - Lublin ci odradzam bo podobno kolejka widmo ;p
Herons

Postprzez Sylwia9980 » 8 listopada 2017, godz. 21:20

Właśnie słyszałam że Lublin to masakra jeśli chodzi o kolejki :cry: wiec czekam na jakieś info o Rzeszowie lub Krakowie :)
Sylwia9980

Postprzez Herons » 8 listopada 2017, godz. 22:57

Sylwia9980 napisał(a):Właśnie słyszałam że Lublin to masakra jeśli chodzi o kolejki :cry: wiec czekam na jakieś info o Rzeszowie lub Krakowie :)

Ja miałem jechać na konsultacje gdzie wyznaczają termin 30 listopada, ale pani z rejestracji umówiła mnie nie na taką konsultację gdzie trzeba i na tą właściwą jadę 8 stycznia gdzie będzie cały zespół. Z tego co słyszałem konsultacja trwa +/- 5 minut co jest dla mnie troszeczkę nie do pojęcia bo wiadomo czasami trzeba coś dłużej zaplanować no chyba, że jakoś to dobrze zorganizowane jest, że chirurg mimo wszystko poza konsultacją jakoś przygotowuje się do naszego zabiegu. Ja naprzykład mam mieć operację z segmentacją i mam lekkie obawy. Niektórzy też pisali, że swojego chirurga zobaczyli dopiero na 1 dzień przed operacją :D

A ty już gotowa?

w Krakowie nic nie słyszałem o żadnym szpitalu :(
Herons

Postprzez Sylwia9980 » 9 listopada 2017, godz. 12:00

Do Rzeszowa jedziesz na tą konsultację?Ja zastanawiam się jeszcze nad operacją prywatnie we Warszawie ,sama już nie wiem .Myślałam że czegoś się dowiem o Rzeszowie na tym forum Ale mało informacji... jakoś mam obawy jeśli chodzi o szpitale państwowe
Sylwia9980

Postprzez Herons » 9 listopada 2017, godz. 21:21

Sylwia9980 napisał(a):Do Rzeszowa jedziesz na tą konsultację?Ja zastanawiam się jeszcze nad operacją prywatnie we Warszawie ,sama już nie wiem .Myślałam że czegoś się dowiem o Rzeszowie na tym forum Ale mało informacji... jakoś mam obawy jeśli chodzi o szpitale państwowe

Ja też mam lekkie obawy bo mam mieć operację z tych trochę bardziej skomplikowane, rotacje + segmentacja a podobno tam na pierwszej wizycie od razu dają termin i jakoś krótko ponoć ta wizyta trwa. No chyba, że jakoś dobrze tam jest to zorganizowane bo chyba na zaplanowanie operacji trzeba trochę czasu poświęcić. Słyszałem mimo wszystko dużo dobrych opinii od ludzi z grupy na facebooku, więc nie zaszkodzi mi tam pojechać.
Herons

Postprzez Sylwia9980 » 9 listopada 2017, godz. 21:34

Chyba Tez tak zrobie ze umowie się tam na konsultacje i zobaczę czego się dowiem ☺

--- 9 listopada 2017, godz. 21:40 ---

Możesz napisać jak nazywa sie ta grupa na fb ?:)
Sylwia9980

Postprzez Herons » 9 listopada 2017, godz. 22:54

Sylwia9980 napisał(a):Chyba Tez tak zrobie ze umowie się tam na konsultacje i zobaczę czego się dowiem ☺

--- 9 listopada 2017, godz. 21:40 ---

Możesz napisać jak nazywa sie ta grupa na fb ?:)

https://www.facebook.com/groups/progenia/

Masz linka ;p
Herons

Postprzez Sylwia9980 » 10 listopada 2017, godz. 09:11

Dzięki wielkie :)
Sylwia9980

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów