Pacjenci planowi do przyjęcia - kolejka

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Pacjenci planowi do przyjęcia - kolejka

Postprzez Herons » 19 kwietnia 2018, godz. 16:21

Witam, mam takie pytanko. Otóż dowiedziałem się od dziewczyn z Rzeszowa, że w tamtejszym szpitalu oprócz nagłych wypadków, które spowodują brak miejsc na oddziale jest jeszcze jeden szczegół. W danym dniu do przyjęcia jest 4-5 pacjentów z planową operacją. Nie brałem takiej rewelacji pod uwagę, że trzeba jeszcze zaklepać sobie kolejkę godzinę dwie przed godziną wyznaczoną do przyjęcia na oddział. Proszę mi powiedzieć czy w każdym szpitalu jest tak samo, że powiedzmy z rana zostaję już tylko 2-3 wolnych miejsc na oddziale i powiedzmy te 5 osób czeka na przyjęcie i biorą tylko 3 osoby a te 2 odsyłają po nowy termin?

- Nie brałem tego pod uwagę, na szczęście teraz jak byłem to odwołali mi z powodu braku miejsc, ale nagłe wypadki były. Ale następnym razem na pewno przyjdę wcześniej i zaklepię sobie kolejkę.

Gdybym wiedział, że w tych szpitalach tak jest to lepiej już w jakiejś placówce stomatologicznej się zooperować...
Herons

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów