USK Wrocław, Borowska

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

USK Wrocław, Borowska

Postprzez aga547 » 19 czerwca 2017, godz. 12:00

Witam,
Dzwoniłam dzisiaj do szpitala, aby zapisać się na konsultację do zespołu dostałam informację, że do końca roku już nie zaspisują bo nie ma miejsc :( Już raz byłam na konsultacji prywatnie w Arkadach rozmawiałam z dr. Pawlakiem i dr. Warych kazali sie udać na Borowską. Czy ktoś się orientuje jak to jest w Polanicy? Czy dr.Pawlak tam przyjmuje i jak jest z kolejkami?
aga547

USK Wrocław, Borowska

Postprzez monique » 3 lipca 2017, godz. 17:43

Kto teraz w Polanicy przeprowadza operacje szczekowo twarzowe?
Genioplastyka 20.07.2012
monique

USK Wrocław, Borowska

Postprzez Aparatka » 14 lipca 2017, godz. 14:03

Znalazłam ciekawy artykuł,który ukazał się 3 lata temu:
http://www.wroclaw.pl/spedzili-noc-w-sz ... -na-zabieg
kto ma wiedzę czy to teraz tak też wygląda
Aparatka

USK Wrocław, Borowska

Postprzez Dominus Tenebrae » 14 lipca 2017, godz. 16:51

Aparatka, tez czytalam ten artykul kiedys, ale ja tak nie mialam, normalnie lekarze mnie wpisali na liste na wizycie kontrolnej, a teraz na wyciagniecie plytek po prostu bez rejestracji podeszlam na oddzial I wpisali mnie na listopad tego roku, a bylam 7 lipca. Kolejki na listach owszem sa, ale nocy w szpitalach sie nie spedza, tylko lekarz wpisuje na liste na kontroli ortodontycznej
dziennik leczenia: http://www.progenia.org/viewtopic.php?f=9&t=2427

Rozpoznanie: Niedorozwój szczęki w w wymiarze podłużnym i pionowym + asymetria szczęki

Operacja: Zabieg w linii Lefort1 + poszerzenie i pogłębienie nozdrzy

Miejsce i termin:
USK Wrocław 15.11.2016r. dr Wojciech P.
Dominus Tenebrae
Moderator

USK Wrocław, Borowska

Postprzez Turystyka medyczna » 18 lipca 2017, godz. 21:47

Dziękuję za odpowiedzi Radunia.

Czyli jak zrozumiałem charakter tych błędów chirurgicznych, u tego chirurga ma związek z występowaniem możliwych, trudnych wad operacyjnych, które podczas i zaraz "po" zabiegu wychodzą, różnie w zależności od wady?

Czy mogę się spodziewać wyleczenia lub też, chociaż o ten prawidłowy zgryz w przyjętym zakresie wspomagania z udziałem ortognatyki?

Czy jest możliwy estetyczny uśmiech i zgryz, jak tu niektórzy piszą np. hollywood smile u tego chirurga Nowaka? Pozdrawiam.
Turystyka medyczna

USK Wrocław, Borowska

Postprzez Leśmian » 27 listopada 2017, godz. 20:26

Hejka,
mam jeszcze do was jedno pytanie, bo jak byłem u chirurga to wyleciało mi z głowy. Muszę zrobić zdjęcie RTG panoramiczne i teleboczne a mam już założony aparat stały. Czy to się jakoś gryzie?
Leśmian

USK Wrocław, Borowska

Postprzez Herons » 27 listopada 2017, godz. 23:54

Leśmian napisał(a):Hejka,
mam jeszcze do was jedno pytanie, bo jak byłem u chirurga to wyleciało mi z głowy. Muszę zrobić zdjęcie RTG panoramiczne i teleboczne a mam już założony aparat stały. Czy to się jakoś gryzie?

Nie.
Herons

USK Wrocław, Borowska

Postprzez pepsi » 1 grudnia 2017, godz. 14:41

Turystyka medyczna napisał(a):Dziękuję za odpowiedzi Radunia.

Czyli jak zrozumiałem charakter tych błędów chirurgicznych, u tego chirurga ma związek z występowaniem możliwych, trudnych wad operacyjnych, które podczas i zaraz "po" zabiegu wychodzą, różnie w zależności od wady?

Czy mogę się spodziewać wyleczenia lub też, chociaż o ten prawidłowy zgryz w przyjętym zakresie wspomagania z udziałem ortognatyki?

Czy jest możliwy estetyczny uśmiech i zgryz, jak tu niektórzy piszą np. hollywood smile u tego chirurga Nowaka? Pozdrawiam.

jaka masz wade?
pepsi

USK Wrocław, Borowska

Postprzez Turystyka medyczna » 2 stycznia 2018, godz. 23:33

Dobry wieczór.
Dziękuję pepsi za zainteresowanie :).
Napisałem w języku angielskim rodzaj wad/wady. Takie pytanie nie padną. Po polsku chyba będzie to np. Nagryz poziomy inaczej szczęka/żuchwa.

Rozumiem, że przy cofniętej bródce stosuję się ze wspomaganiem np. Medycyny estetycznej?

Widzę, że każdy z grona medycznego lub inne powiązanie dziedziny medyczne działają też charytatywnie i jestem normalnie pod wrażeniem. Pozdrawiam.
Turystyka medyczna

USK Wrocław, Borowska

Postprzez sylwia12345 » 6 stycznia 2018, godz. 20:44

Cześć. Mam planowaną operację (progenia + laterogenia) na 1 marca u dr. Nowaka. Powiedzcie mi proszę jak wyglądało planowanie operacji. bo ja każdych konsultacjach rozmawiałam z innym lekarzem z zespołu i słyszałam różne wersje typu: trzeba skrócić nos, albo trzeba powiększyć usta, mój ortodonta sugeruje genioplastykę w zestawie. Wiedzieliście co dokładnie będzie robione i jakich efektów można się spodziewać ? :)
sylwia12345

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów