FC - Face Clinic - dr Walerzak, Warszawa /prywatnie/

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Postprzez enenes » 6 maja 2018, godz. 18:43

Również poszukuje informacji na temat poprawek. Nie wiem z której strony do tego podejść i jak o tym z Dr porozmawiać. Do tej pory spotykałam się ze strony Dr W. jedynie z bagatelizowaniem moich zastrzeżeń i wmawianiem mi, że jest ok, "tak miało być" "ludzie nie są symetryczni" itp.
Ktokolwiek był w podobnej sytuacji i udało mu się coś wyegzekwować?

Druga sprawa: czy ktoś próbował (i udało mu się) uzyskać z FC pełną dokumentację medyczną swojego przypadku? Mam na myśli zwłaszcza dokumentację opisową i czy coś takiego w ogóle się tam prowadzi?
enenes

Postprzez WETERAN » 8 maja 2018, godz. 20:51

Re: Enenes jak byś podał wartość w mm ile dół brody jest dsunięty od lini przyśrodkowej ale tak na poważnie to będziemy wiedzieli co jest na rzeczy. Bo ja mam po operacji w Raszynie około 10 mm w prawo.
WETERAN

Postprzez jznwq » 12 maja 2018, godz. 00:43

enenes napisał(a):Również poszukuje informacji na temat poprawek. Nie wiem z której strony do tego podejść i jak o tym z Dr porozmawiać. Do tej pory spotykałam się ze strony Dr W. jedynie z bagatelizowaniem moich zastrzeżeń i wmawianiem mi, że jest ok, "tak miało być" "ludzie nie są symetryczni" itp.
Ktokolwiek był w podobnej sytuacji i udało mu się coś wyegzekwować?

Druga sprawa: czy ktoś próbował (i udało mu się) uzyskać z FC pełną dokumentację medyczną swojego przypadku? Mam na myśli zwłaszcza dokumentację opisową i czy coś takiego w ogóle się tam prowadzi?

Enenes, niestety jestem w takiej samej sytuacji. Wysłałem do Ciebie wiadomość na priv.
- operacja dwuszczękowa dr Walerzak - nieudana
- reoperacja - ... (serdeczna prośba o informacje odnośnie lekarzy podejmujących się zrobienia poprawki po innym)
jznwq

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów