dr Wiśniewski

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Doktor Wiśniewski - opinie

Postprzez Progeniczka » 20 lipca 2012, godz. 12:02

Orientujecie się jaki jest koszt operacji jednoszczękowej?
Progeniczka

Postprzez Vivi » 31 lipca 2012, godz. 10:50

Do ceny wykonania zabiegu dochodzi pobyt w klinice + płytki, śrubki itd. Koszt jednej doby w klinice to 700 zł a przedział cenowy za płytki, śrubki itd. to 3.000-4.000
Vivi

Postprzez anna999 » 2 sierpnia 2012, godz. 10:11

W jakiej klinice operuje Doktor? I ile czasu zostaje się w klinice po operacji dwuszczękowej?
anna999

Postprzez Balaban » 7 sierpnia 2012, godz. 12:43

myślę że max 3 dni po operacji jest się w klinice , a co do miejsc w których się odbywają operacje to www.progenia .pl - pewnie najlepiej zadzwonić i po prostu spytać ale biorąc na logikę to obstawiałbym centrum MML , Ortopedikę i szpital w Grodzisku Mazowieckim - nie wiem czy to decyduje pacjent czy np decyduje rodzaj zabiegu operacyjnego
Balaban

Postprzez meganka1 » 16 sierpnia 2012, godz. 10:43

A jak myślicie, czy warto zapisać sie do dr. Wiśniewskiego na konslutacje miesiąc po operacji?Czy on będzie w stanie coś powiedzieć i czy ewentualnie dr jest chętny do poprawek po kimś innym?
meganka1

Postprzez Natalka » 18 sierpnia 2012, godz. 19:32

Czesc czy to prawda ze operacja dwuszczekowa kosztuje 19tys? :( czy ktos zaczerpnal kredy u dr albo w banku na taka operacje ? nie wiem skad mam wziac pieniazki na ta operacje a na nfz nie moge sie operowac :(
Natalka

Postprzez Balaban » 18 sierpnia 2012, godz. 20:33

ze wszystkim kosztuje około 22 tys...Doktor to kredytu raczej Ci nie udzieli... :razz: , jak nie możesz pożyczyć od znajomych i rodziny to zostaje bank... a dlaczego nie możesz się operować na nfz ? dr Wiśniewski operuje tylko prywatnie - chyba że zależy Ci na operacji właśnie u Niego
Balaban

Postprzez Natalka » 18 sierpnia 2012, godz. 20:49

Jejku az 22 tys czemu ? wczesiej slyszalam ze to koszt 19tys u dr Wisniewskiego. Duzo osob operuje sie prywatnie bo nie chce czekac albo mieszkaja za granica tak jak ja i wola operowac sie w PL
Natalka

Postprzez wiall » 18 sierpnia 2012, godz. 20:55

ale przed operacja musisz jeszcze przygotowac zeby aparatem. I dobrze, zeby Twoj ortodonta wspolpracowal z chirurgiem. Jak masz to zamiar zrobic zza granicy? Przyjezdzanie co miesiac na kontrole nie wydaje mi sie rozsadne... Nie lepiej poszukac kogos na miejscu? Tez nie mieszkam w Polsce, rozwazalam operacje w kraju, ale po wzieciu wszystkiego pod uwage uwazam, ze mimo wszystko to sie nie oplaca. Ani czasowo, ani finansowo.

Ach, nie dodalam, ze systemy ubezpieczen spolecznych nie sa kompatybilne, co oznacza ze mocno nabiegasz sie aby pooperacyjny czas rehabilitacji uznano Ci w Twoim miejscu pracy (zakladam, ze pracujesz,i jestes 25-go roku zycia, jezeli nie obejmuje Cie wykonanie zabiegow na NFZ).
Ostatnio edytowano 19 sierpnia 2012, godz. 07:08 przez wiall, łącznie edytowano 1 raz
wiall

Postprzez meganka1 » 18 sierpnia 2012, godz. 21:29

Kto zna przypadki, że dr Wiśniewski poprawiał po doktorze J..bardzo proszę o informację. Dziękuję.Aha..i jesli chodzi o ortodontę..to z kim dr współpracuje?
meganka1

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów