USK Łódź, Żeromskiego

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez klara125 » 14 października 2016, godz. 18:05

Ja byłam operowana u prof. Kozakiewicza. Ale dr Sut też był przy mojej operacji. Podobno też jest świetnym lekarzem :) Zależy od Ciebie. Zobaczysz, jak pójdziesz do Niego na konsultację czy Ci odpowiada, czy nie :) A nie wiesz kiedy prof. Kozakiewicz wraca ?
dziennik leczenia: viewtopic.php?f=9&t=2333
Wada:Retrogenia, Prognatyzm
Aparat: grudzień 2014r.(góra) styczeń 2015r.(dół)
Operacja: Dwuszczękowa
Termin: 09.03.2016r. WAM,Łódź
Ortodonta: P.Machała
Chirurg: M.Kozakiewicz
Zdjęcie aparatów 05.10.2016r.
Wyjęcie płytek: 13.03.2017r.
klara125

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez Eleni » 14 października 2016, godz. 18:39

Wyjeżdża na konferencję albo jakieś seminarium, dokładnie nie wiem . Pewnie za chwilę wraca, może wyjazd weekendowy.
Dzięki za odpowiedź. Jestem ciekawa, czy pan doktor samodzielnie przeprowadzał operację.

--- 21 października 2016, godz. 14:59 ---

Witam.
Trochę się zgapiłam, bo muszę wykonać jeszcze wymaz z nosa. Nie wiem czy potrzebne jest jakieś skierowanie na ten wymaz czy tylko wystarczy pójść i powiedzieć, że proszę o wykonanie takiego badania. Jak ktoś wie to proszę o odpowiedź.
W środę rano będę będę na Hallera na konsultacji u dr Suta i wtedy podejmę decyzję, czy się oddaję w jego ręce, raczej jestem nastawiona na tak ale ostatecznie w środę.
Powiedzcie mi na jaki czas po zabiegu wystawiane jest zwolnienie lekarskie, jestem osobą pracującą i muszę sobie zaplanować wszystko. Jak długo trwa rekonwalescencja. Bo może będę potrzebowała jeszcze jakiegoś urlopu?
Eleni

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez martakamyk » 18 grudnia 2016, godz. 21:29

Ja miałam po operacji przerwę na uczelni w postaci jednego miesiąca. Po miesiąca wróciłam, ale nadal było widać siniaki i opuchliznę. Jeśli pracujesz z ludźmi to polecam wziąć jeszcze urlop. Rekonwalescencja jeszcze zależy od wielu czynników. Ja miałam orację dwu-szczękową i podczas zabiegu prof. Kozakiewicz wyrwał mi dwa zęby mądrości, które nie były jeszcze nawet widoczne :) Myślę, że to też miało wpływ na opuchliznę bo pkazało się, że kość się źle złamała i już dalej nawet nie pytałam :)

Śmieszne jest jeszcze to, że po zabiegu obudziłam się w szali po zabiegowej. Pierwsza moja myśl to było, czy żyję i czy wszystko jest ok i czy operacja się udała. Profesor natomiast z przejęciem poinformował mnie, że poprawili mi jeszcze nos i mam nadzieję, że mi się spodoba, bo jak nie to zmienimy hihihih :D

Powodzenia!
martakamyk

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez WhiteDraco » 11 lutego 2017, godz. 18:14

Witajcie,

jestem studentem i chciałbym w końcu rozpocząć swoją walkę z progenią. Od czego mam zacząć?
Polecicie mi jakiegoś dobrego dentystę, ortodontę? Nie znam miasta i prosiłbym o wsparcie.
Czekam na odpowiedź!
Do kogo mam uderzać na początku, od razu do dr Kozakiewicza?
WhiteDraco

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez klara125 » 11 lutego 2017, godz. 19:25

Hej. Możesz iść do prof. Kozakiewicza i On poda Ci namiary na ortodontę, z którym współpracuje :)
klara125

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez Flagrare » 1 marca 2017, godz. 17:42

Hej :D przejrzałam ten wątek na szybko, ale zauważyłam, że łódzka szczękówka na WAMie jest raczej chwalona. Do tej pory leczyłam się w Warszawie na Lindleya i z powodu "remontu" szpitala jestem od sierpnia tamtego roku wodzona za nos i moje umawianie się na operację, przypomina bardziej zabawę w kotka i myszkę, niż poważne rozmowy... Przez ortodontę jestem przygotowana w 100%, pełna dokumentacja medyczna, wyciski, tomografie itp. Operację miałam mieć za tydzień, jednak okazało się, że mogą mi ją zrobić dopiero w połowie lipca (a z moich niestety, dość przykrych doświadczeń, z tym szpitalem, obawiam się, że i ta lipcowa data może się przesunąć). Czy ktoś z Was moi drodzy, wie może jaki jest obecnie czas oczekiwania na operacje na WAMie? Studiuję w Łodzi i powiem szczerze, byłoby mi nawet wygodniej mieć operację tutaj :) I czy doktorzy przyjmą takiego "gotowiaka" na samą operację, jeśli wcześniej nie leczyłam się u nich? Miał ktoś może takie doświadczenia? :D

- mam przodozgryz i planowaną operację dwuszczękową :)
Flagrare

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez klara125 » 1 marca 2017, godz. 17:52

FlagrareTeraz w WAMie można się szybko dostać, bo mają swój oddział na placu Hallera :) Tylko musiałabyś zadzwonić do sekretariatu, albo skontaktować się z prof. Kozakiewiczem (tak byłoby najlepiej) bo On jest ordynatorem i kierownikiem :) Może najpierw spróbuj zadzwonić do sekretariatu :) Ja za 2 tygodnie wyjmuję tam płytki :)
klara125

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez Flagrare » 3 marca 2017, godz. 21:51

Mogłabyś mi podać numer do tego sekretariatu i godziny, w których mogę się kontaktować? :D Mam pytać o możliwość wizyty u prof. Kozakiewicza czy od razu przedstawić swój problem? :D Przepraszam za pytania, ale nie do końca się orientuję co, gdzie dokładnie znajduję się na łodzkim WAMie i jak to wygląda :) Planowałam iść do rejestracji na Żeromskiego po prostu i tam umówić się na wizytę do chirurga szczękowego, tylko nie wiem czy to najlepsze wyjście... Mogłabyś mi poradzić? :)
Flagrare

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez klara125 » 3 marca 2017, godz. 22:28

Na wizytę do prof. Kozakiewicza czeka się długo jak idziesz do poradni na Żeromskiego. Profesor przyjmuje też prywatnie, ale wiadomo to są koszta. Do sekretariatu za Żeromskiego się nie dodzwonisz, więc podam Ci nr do szpitala na placu Hallera do sekretariatu, bo tam profesor jest ordynatorem i do sekretariatu się dodzwonisz. Myślę, że możesz od razu przedstawić problem i spytać o możliwość wizyty u profesora w poradni. Wtedy może szybciej Cię zapisze :) Numer to: 42 639 30 68 :)
klara125

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez czitos » 4 marca 2017, godz. 07:38

Można prosić o namiary na prof. Kozakiewicza na wizytę prywatną? :) Z góry dziękuję ;-)
czitos

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów