USK Łódź, Żeromskiego

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez klara125 » 4 marca 2017, godz. 14:36

Czitos napisałam na priv :)
dziennik leczenia: viewtopic.php?f=9&t=2333
Wada:Retrogenia, Prognatyzm
Aparat: grudzień 2014r.(góra) styczeń 2015r.(dół)
Operacja: Dwuszczękowa
Termin: 09.03.2016r. WAM,Łódź
Ortodonta: P.Machała
Chirurg: M.Kozakiewicz
Zdjęcie aparatów 05.10.2016r.
Wyjęcie płytek: 13.03.2017r.
klara125

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez Beatrycze » 30 marca 2017, godz. 17:53

klara125 napisał(a):Na wizytę do prof. Kozakiewicza czeka się długo jak idziesz do poradni na Żeromskiego. Profesor przyjmuje też prywatnie, ale wiadomo to są koszta. Do sekretariatu za Żeromskiego się nie dodzwonisz, więc podam Ci nr do szpitala na placu Hallera do sekretariatu, bo tam profesor jest ordynatorem i do sekretariatu się dodzwonisz. Myślę, że możesz od razu przedstawić problem i spytać o możliwość wizyty u profesora w poradni. Wtedy może szybciej Cię zapisze :) Numer to: 42 639 30 68 :)

Ale jak to? Prywatnie? Ja dzwoniłam, a babeczka odebrała i powiedziała, że nie ma prywatnie, że p. profesor to tylko WAM, tylko do Pani Mai (Marii) sekretarki i tylko przez nią.

Jak można dostać się do p. profesora prócz Wamu? Ja na pierwszą wizytę, wadę mam taką, że krzywizna szczęki jest widoczna, brzydota, WADA. Ortodonta mnie wysłał do p. profesora, a tutaj termin, że o japierdziulululu :(
Już i tak ta twarz dużo mi krzywdy wyrządziła, bo jest krzywa, zęby, szczęka, żuchwa.
Pomocy.
Pozdrawiam Was wszystkich tych jeszcze przed i wspaniale po. Ja 32 lata tak chodzę, a wszystko przez stare p. ortodontki z dzieciństwa, co zrąbały mi wszystko i tak zostawiły...ale to było 25 lat temu.
Beatrycze

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez klara125 » 30 marca 2017, godz. 19:15

No właśnie wiem, że teraz profesor przyjmuje pacjentów operacyjnych tylko w WAMie i nie można prywatnie :cry: A kiedy masz termin ?
klara125

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez Beatrycze » 30 marca 2017, godz. 20:26

klara125 napisał(a):No właśnie wiem, że teraz profesor przyjmuje pacjentów operacyjnych tylko w WAMie i nie można prywatnie :cry: A kiedy masz termin ?

Kochana,
przyszły rok...

;(

--- 30 marca 2017, godz. 21:29 ---

klara125 napisał(a):No właśnie wiem, że teraz profesor przyjmuje pacjentów operacyjnych tylko w WAMie i nie można prywatnie :cry: A kiedy masz termin ?

Dodatkowo kochany p. profesor przyjmuje TYLKO w poniedziałki, nie wiem w jakich godzinach.
Przyznam szczerze, że kiedy zobaczył mnie mój ortodonta, to powiedział DELIKATNIE, bym jak najszybciej popędziła do profesora (TYLKO do niego), ale on skierowania nie może dać.
Wiadomo.

:)
Beatrycze

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez klara125 » 31 marca 2017, godz. 14:37

Beatrycze napisał(a):nie wiem w jakich godzinach.

9.30 - 12.00

Beatrycze napisał(a):Kochana,
przyszły rok...

O cholercia! Ale prof. jest naprawdę ŚWIETNY! :love: Ja jestem przeszło rok po operacji i prawie 3 tyg. po wyjęciu płytek :) Szkoda, że pacjentów operacyjnych nie przyjmuje już prywatnie. Tak to wiadomo byłoby szybciej
klara125

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez Beatrycze » 31 marca 2017, godz. 19:24

klara125 napisał(a):
Beatrycze napisał(a):nie wiem w jakich godzinach.

9.30 - 12.00

Beatrycze napisał(a):Kochana,
przyszły rok...

O cholercia! Ale prof. jest naprawdę ŚWIETNY! :love: Ja jestem przeszło rok po operacji i prawie 3 tyg. po wyjęciu płytek :) Szkoda, że pacjentów operacyjnych nie przyjmuje już prywatnie. Tak to wiadomo byłoby szybciej

Dzisiaj dzwoniłam, powiedzieli, że przyjmuje Tylko w poniedziałki między godziną 8 a 10.

Wiem, że jest b. dobry w tym co robi. Takie szczęście,że masz już to wszystko za sobą! Tak Ci szczerze gratuluję!
Trzymam kciukasy, by było 'de best'.
Eh. :(
Panie profesorze, Panie profesorze..
Beatrycze

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez klara125 » 1 kwietnia 2017, godz. 00:13

Beatrycze napisał(a):zisiaj dzwoniłam, powiedzieli, że przyjmuje Tylko w poniedziałki między godziną 8 a 10.

Wiem, że jest b. dobry w tym co robi. Takie szczęście,że masz już to wszystko za sobą! Tak Ci szczerze gratuluję!

Ja jak byłam po operacji dwuszczękowej, to miałam być właśnie tak o 9.30, a i tak weszłam o 13 :D To się przeciąga wszystko, bo ma tylu pacjentów i niektórzy siedzą 15 min a inni 40 min...

Może zwolni się jakiś termin na tą konsultację? Eh. A jakiego masz ortodontę ? :)
klara125

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez Beatrycze » 2 kwietnia 2017, godz. 21:39

klara125 napisał(a):
Beatrycze napisał(a):zisiaj dzwoniłam, powiedzieli, że przyjmuje Tylko w poniedziałki między godziną 8 a 10.

Ja jak byłam po operacji dwuszczękowej, to miałam być właśnie tak o 9.30, a i tak weszłam o 13 :D To się przeciąga wszystko, bo ma tylu pacjentów i niektórzy siedzą 15 min a inni 40 min...

Może zwolni się jakiś termin na tą konsultację? Eh. A jakiego masz ortodontę ? :)

Hej,
Profesor - tylko o nim czytałam, szukałam, tutaj na miejscu.
Pytałam się o to jak by wyglądało, gdyby zwolniło się miejsce, oni powiedzieli, że obowiązuje kolejka, wg której pierwsi na liście się przesuwają bliżej. Wiadomka.
Mój dr Bartczak (przystojny, ah)
A wcześniej Pani dr ze Szczecina (nie napiszę która, bo jestem niezadowolona). Prowadziła mnie ok. roku, wysłała mnie do Szczecina do chirurga na 'zamontowanie' klamry na górne podniebienie. Źle mnie zdiagnozowała, a wcześniej badania, zdjęcia, odlewy, stożnikowanie. Cuda na kiju. Kazała wyrwać dwa zęby. Pani doktor chirurg wyznaczyła operację, ale wyjechałam do Łodzi. Dr Bartczak spojrzał i powiedział, że to na pewno nie klamra! To wszystko za dużo, by on mógł wytłumaczyć i wysłał na pilnego do profesora.
Jak ja wyglądam. Moja górna szczęka jest mniejsza od dolnej, a dolna wysunięta, górna linia przesunięta, zęby wysunięte pod ukos górne, dolne wsunięte. Wiem, że jak idę, uśmiecham się, to lekarze następnego razu już mają aparat, bo zdjęcia. Wiecie, taki szalony przypadek. Nie ja jedyna, nie pierwsza, nie ostatnia.
Jednak z widoczną 'skazą'.

A i tak najlepszy tekst, jaki usłyszałam od niemieckiego chirurga plastyka, to brzmiał tak:
niech się Panie nie uśmiecha z zębami, i poczyta nt. mocnego makijażu z konturowaniem twarzy.

Lol. :D
Beatrycze

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez klara125 » 3 kwietnia 2017, godz. 09:14

Beatrycze napisał(a):niech się Panie nie uśmiecha z zębami, i poczyta nt. mocnego makijażu z konturowaniem twarzy.

No niezły koleś :lol:

Beatrycze napisał(a):wysłał na pilnego do profesora.

To może idź do lekarza rodzinnego, niech da Ci skierowanie do poradni chirurgii szczękowo - twarzowej i niech na skierowaniu napisze "pile"? Może wtedy by Cię szybko przyjęli? :)
Beatrycze napisał(a):A wcześniej Pani dr ze Szczecina (nie napiszę która, bo jestem niezadowolona). Prowadziła mnie ok. roku, wysłała mnie do Szczecina do chirurga na 'zamontowanie' klamry na górne podniebienie. Źle mnie zdiagnozowała, a wcześniej badania, zdjęcia, odlewy, stożnikowanie. Cuda na kiju. Kazała wyrwać dwa zęby.

Ja wcześniej też miałam taką głupią orto, która założyła mi tylko aparat na górę i tak mnie leczyła przez 1,5 roku (jak się pytałam o aparat na dół to mówiła, że później :lol: ) też musiałam wyrwać dwa zdrowe zęby! :facepalm: A później po 3 latach trafiłam do dr Machały :love: który powiedział mi, że konieczna będzie operacja. Na początku przerażenie, ale czego się nie robi dla prostych ząbków i super uśmiechu :) Więc teraz jestem przeszło rok po operacji dwuszczękowej i 3 tygodnie po wyjęciu płytek :)
klara125

USK Łódź, Żeromskiego

Postprzez CzarnaKreska » 24 kwietnia 2017, godz. 15:18

Czy ktoś tu był operowany przez chirurga Marcina Suta?
CzarnaKreska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów