dr Dowgierd, Olsztyn /prywatnie/

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Postprzez bubu » 9 sierpnia 2015, godz. 13:22

Są jacyś nowi kandydaci do niedalekiej operacji u dr Dowgierda ?
bubu

Postprzez nelf » 24 sierpnia 2015, godz. 10:23

bubu napisał(a):Są jacyś nowi kandydaci do niedalekiej operacji u dr Dowgierda ?

Tak, we wrześniu czekają mnie dystraktory u dr Dowgierda
retrogenia
Aparat ortodontyczny na gore - 31.08.2015
Dystraktor do linii pośrodkowej żuchwy -22.09.2015
nelf

Postprzez meganka1 » 27 sierpnia 2015, godz. 08:44

Ja napiszę tak. Jestem szczęśliwa, że trafiłam do tego lekarza. Dostałam nadzieję, że jeszcze można coś zrobić, spróbować zawalczyć ,żeby było chociaż trochę lepiej. A w moim przypadku to już naprawdę dużo :mrgreen:
Nie wyleciałam z gabinetu ze względu na mego operatora, ze słowami proszę tam wrócić..i cuda się zdarzają itp. Zostałam potraktowana jak człowiek i pacjent, który potrzebuje konkretnej pomocy i dzięki temu odbudowuje się moje zaufanie do lekarzy.Dziękuję doktorze :D
meganka1

Postprzez itam94 » 1 września 2015, godz. 21:14

Mam operacje zaplanowaną na 16 listopada bodajże.
Progenia - dwuszczękowa :) na NFZ w Szpitalu dla dorosłych ;)
itam94

Postprzez joanna_3miasto » 23 września 2015, godz. 21:08

Pilne pytanie: jestem zapisana na konsultację u dr. Dowgierda (w prywatnym gabinecie) na 15. października na godz. 17:00. Niestety ten termin mi nie odpowiada. Czy ktoś, kto ma termin do doktora tydzień wcześniej lub tydzień później chciałby się ze mną wymienić?
→ progenia i niedorozwój szczęki
→ noszę aparat od 19.05.2014 r.
mój dziennik leczenia
joanna_3miasto

Postprzez jan761 » 6 grudnia 2015, godz. 21:52

itam94 napisał(a):Mam operacje zaplanowaną na 16 listopada bodajże.
Progenia - dwuszczękowa :) na NFZ w Szpitalu dla dorosłych ;)

Zastanawiam sie nad jedna kwestia dlaczego wiekszosc osob na tym forum robi operacje ( dwuszczekowe) u dr D lub K z Olsztyna a nie ma praktycznie Klientów dr Anny B ktróa jest ordynatorka oddziału dla dorosłych ?
Na sieci sa bardzo dobre opinie o niej . Tymbardziej ze terminy oczekiwania na łozko na Odziale u dr A sa dosyc krotkie ?Ja mam termin reoperacji na poczatek stycznia 2016 a na wizycie byłem w połowie listopada 2015.
Link do szpitala http://www.szpital.olsztyn.pl/60,oddzia ... szczekowej
jan761

Postprzez meganka1 » 12 grudnia 2015, godz. 15:38

Daj znać jak będziesz po. Ja będę miała tam konsultacje jeszcze, dzięki dr. D. Rzeczywiście jest bardzo dużo dobrych opinii o p. doktor. Dla mnie jednak najważniejsze jest, że podejmuje się ona reoperowania nawet bardzo trudnych przypadków, a z tego co wiem to jestem trudnym. Dlaczego masz reoperację?
meganka1

Postprzez itam94 » 5 stycznia 2016, godz. 23:58

U mnie to raczej wynikło z tego, kogo polecił ortodonta, może teraz wybrałbym panią Anne ale to raczej ze względu na niechęć dziewczyny do pana K ;-) więc brak uprzedzeń, niektórzy z nas może po prostu zostali tak pokierowani.
itam94

Postprzez Aelp13 » 18 grudnia 2017, godz. 12:46

Cześć, ponawiam temat.
Obecnie przez strajki czas oczekiwania na operację w Białymstoku to 4 lata. Chciałabym zrobić ją szybciej, co możliwe jest podobno w Olsztynie u dr Dowgierda. Czy wiecie, jaki jest obecnie czas oczekiwania na operacje na NFZ u niego? W jego klinice nie chcieli udzielić mi takiej informacji przed pierwszą konsultacją.
Ponadto obecnie konsultacja u dr kosztuje 250 zł. Więc interesuje mnie także, ile wizyt mieliście przed i po operacji?
Aelp13

Postprzez EdenHazard » 21 grudnia 2017, godz. 11:34

operacje w olsztynie na nfz zaleza od wielu czynnikow , czsem 3 miesiace , pol roku , czasem rok
EdenHazard

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów