dr Dowgierd, Olsztyn /prywatnie/

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Dr Dowgierd-Olsztyn-prywatnie

Postprzez Marti » 29 lutego 2012, godz. 21:42

Witam, ja również miałam zabieg przeprowadzany przez dr Dowgierda. Była to osteotomia żuchwy, czyli zabieg jednoszczękowy. Minęło trochę ponad 2 tygodnie i jestem bardzo zadowolona z efektów, czekam jeszcze tylko aż resztki opuchlizny zejdą. Myślę że warto polecić operowanie u doktora, powtórzę to co pisaliście-jest to bardzo miły i sympatyczny człowiek,ale przy tym myślę także, że i dobry specjalista. No i z tego co zaobserwowałam, bardzo angażuje się w rozwój Centrum Wad Twarzoczaszki i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu dziecięcym, co oczywiście jest godne podziwu.
Marti

Postprzez knopers » 20 listopada 2012, godz. 08:50

Mój dentysta asystuję przy operacjach u tego chirurga. Doktor był szkolony przez dr. Małyszko także polecam.
knopers

Postprzez kitty » 14 stycznia 2013, godz. 22:49

Jestem kolejną zadowoloną pacjentką doktora. Świetny lekarz, człowiek, prawdziwy pasjonat tego, co robi. Może nie jest o nim głośno (chociaż pewnie do czasu), a niskie ceny pewnie wynikają z jego ludzkiego podejścia do pacjenta. Kiedy byłam w szpitalu pielęgniarki śmiały się, że chciałby operować całą dobę :-) i naprawdę, cały dzień spędzał w szpitalu. Kocha to co robi, nie ma w nim rutyny, cały czas się kształci, wyjeżdża na różnego rodzaju szkolenia - co również jest ważne. Do każdego przypadku podchodzi z pomysłem i dużym zaangażowaniem, a fakt, że zjeżdżają się do niego pacjenci z całej Polski też o czym świadczy. I nie mówię o przypadkach progenicznych, bo przy tym, co robi jeszcze nasza osteotomia to pikuś - sama miałam okazję poznać osobę, u której podjął się przeszczepu żeber i formowania z nich żuchwy. Jako jeden z nielicznych lekarzy w Polsce nie bał się tego zabiegu.
kitty

Postprzez piotrekxxx » 28 kwietnia 2013, godz. 14:39

Witam
Orientuje się ktoś jakie są ceny zabiegu jedno i dwuszczękowego u dr Dowgierda ? Niestety na stronie nie ma już cennika :(
Ortodonta - dr Lasota - Lublin
Aparat Quad Helix- 14.02.12 r - 13.11.12 r.
Góra - 02.06.12 - 14.03.14 r.
Dół - 03.08.12 r. - 11.04.14
Chirurg - prof. Tomasz Tomaszewski, dr Marcin Baran - Lublin
Operacja - osteotomia szczęki LeFort I, obustronna osteotomia gałęzi żuchwy - 08.10.13 r.
Całkowity koszt - 5960 zł
piotrekxxx

Postprzez Aga_33 » 14 sierpnia 2014, godz. 19:41

hello
odświeżam ten wątek - 3 września mam planowaną konsultację u dr D. - mam nadzieję, że sie odbędzie, bo Pani w rejestracji zastrzegła, że muszę zadzwonić dzień przed, by się upewnić, że nic sie nie zmieniło
bardzo jestem ciekawa co powie, po dzisiejszej wizycie u orto trochę powietrze ze mnie zeszło, bo usłyszałam, że mam nietypową wadę i nie wiadomo czy znajdę chirurga, który chciałby mnie operować :shock:
zapytam również o cennik, którego faktycznie na stronie nie ma...
Aga_33

Postprzez mobilucha12 » 16 sierpnia 2014, godz. 20:24

Prof Kobus nie pracuje już w szpitalu w Polanicy Zdroju owszem wykonuje zabiegi prywatne ma chyba stronę w internecie , z tego co jest na stronie internetowe wynika ,że wykonuje chyba zabiegi z zakresu chirurgii stricte plastycznej , może w szpitalu w ciężkich przypadkach konsultują się z Nim ale chyba operacji w szpitalu nie wykonuje. Ale Polanica to strata czasu , parę lat może czekac ktoś kto ma 19-20 lat. Po co zawracać sobie głowę POlanicą skoro chirurdzy szczękowi wyłącznie z tą specjalizacja operują takie wady jak twoja.Jedź do dr Dowgirda i podejmiesz decyzję po konsultacji co dalej ale skoro pieniądze nie są przeszkodą to może dr Dowgird. Możesz też spróbować skonsultować się z dr Borysem.
Co mogę Ci radzić dokładna diagnostyka i pomiary to bierz pod uwagę przy wyborze doktora. Zaangażowanie, żeby Cie dokładnie przygotować .
mobilucha12

Postprzez Aga_33 » 6 września 2014, godz. 16:58

cena konsultacji 150
Dr generalnie bardzo miły, poświęcił mi dużo czasu i cierpliwie patrzył na moje rozczarowanie, po tym jak powiedział mi, że prawdopodobnie moje decyzje z przeszłości i wiek, zamykają mi drogę pt operacyjne naprawienie wady zgryzu
do ceny zabiegu nie dobrnęliśmy
wracałam załamana, dobrze że nie skończyłam jazdy na jakimś drzewie
jeszcze się nie otrząsnęłam
mam wykonać tk i przyjechać ponownie na konsultacje

15 września - planowana konsultacja u dr Wi w wawie
Aga_33

Postprzez awzan » 6 września 2014, godz. 18:28

A co to za decyzje z przeszłości, które dzisiaj nie pozwalają na operację? :( Przykro to czytać...
Czy to wina tego, że kiedyś przerwałaś leczenie?
awzan

Postprzez bubu » 6 września 2014, godz. 19:42

Aga_33 napisał(a):cena konsultacji 150
Dr generalnie bardzo miły, poświęcił mi dużo czasu i cierpliwie patrzył na moje rozczarowanie, po tym jak powiedział mi, że prawdopodobnie moje decyzje z przeszłości i wiek, zamykają mi drogę pt operacyjne naprawienie wady zgryzu

zdecydowanie odradzam konsultację 15 września z tym człowiekiem :twisted: :twisted: :twisted:
bubu

Postprzez aneczka38 » 6 września 2014, godz. 22:42

Aga_33 napisał(a):cena konsultacji 150

a dlaczego doktor nie chce Cie zoperować ? przecież chyba nigdy nie jest za późno na operacje może spróbuj u Borysa jeszcze.. ja byłam w Olsztynie u D pod koniec sierpnia i powiedział ze podejmie sie poprawki tylko nie wie czy będzie w stanie na nfz bo sa te problemy z refundacja teraz ;/ ale mimo wszystko chyba zaryzykuje założę ponownie aparat i będę czekać bo dr wzbudził moje zaufanie, wszystko dokładnie mi wytłumaczył co należałoby poprawić i ogólnie bardzo sympatyczny człowiek;)
[size=85]wada: progenia
aparat hassa od 11.2010, aparat dół: od 03.2011, aparat góra: od 08.2011
operacja jednoszczękowa- 13.02.2013
genioplastyka-16.12.2013
drugie podejscie dwuszczękowa
aneczka38

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów