EMC EuroMediCare Wrocław, Pilczycka /prywatnie/

Gdzie przeprowadza się operacje? Wasze doświadczenia z placówkami służby zdrowia.

Postprzez kakarola04 » 20 października 2015, godz. 22:26

tak,dokładnie, córka miała jeszcze tomografię 3d
Nie czekałam na kontakt, choć dr wziął nr telefonu i pewnie by się odezwał.
byłyśmy 3 razy u dr Pawlaka w Royal oraz u dr Nelke w Arkadach, bo u córki pojawiło się podejrzenie zapalenia zatok, a to by ją dyskwalifikowało.
W takcie operacji miała zrobioną przegrodę i usunięte przerośnięte małżowiny nosowe
kakarola04

Postprzez izaaa4 » 21 października 2015, godz. 10:50

Przegrodę nosowa miała zrobiona w cenie zabiegu? czy musiałaś dopłacić? możesz mi napisać jakie badania wykonalas córce?

--- 8 stycznia 2016, godz. 18:09 ---

Wie ktoś może jak wygląda sprawa z oddawaniem krwi do operacji dwuszczekowej? Czy to w ogóle jest obowiązkowe? operacja za niecałe dwa tygodnie, a mi nic nikt nie zalecił. czy komuś odwołano /przeniesiono zabieg na na inny termin, mimo że prywatnie miał być?
Nie mówię, że będzie łatwo, ale wiem że bedzie warto
izaaa4

Postprzez wmtc1 » 13 stycznia 2016, godz. 09:12

Nurtuje mnie ta sama kwestia o którą pyta Iza.

Mam też pytanie, czy jest ktoś na forum, kto przygotowywał się do operacji na Borowskiej a teraz będzie mieć lub miał w EMC? Bardzo bym prosił o kontakt na priv :)
wmtc1

Postprzez izaaa4 » 13 stycznia 2016, godz. 15:42

Wmct1 ja miallam mieć na Borowskiej zabieg ale zdecydowałam się na emc ze względu na terminy, mnie czas i inne plany gonią, wiec jak mam możliwość operować się prywatnie to korzystam z tego. co do krwi dr N. Uspokoill mnie ze nie mam się czym martwić i niczego nie oddawać. A co do terminów.. Niestety nawet operujacy się prywatnie nie może liczyć na pierwszy wyznaczony termin. juz nawet nie jestem zła, tylko znużona tym czekaniem. :(

--- 13 stycznia 2016, godz. 15:48 ---

Zmieniłam zdanie- jestem zła..
izaaa4

Postprzez wmtc1 » 13 stycznia 2016, godz. 18:19

Dzięki za odpowiedź :)

Parę pytań wysłałem Ci na PW.
wmtc1

Postprzez IwonaC » 21 stycznia 2016, godz. 09:12

Jestem właśnie w emc. Dużym minusem jest nieobecności lekarza prowadzącego. dr N był u mnie raz. Kolejny chirurg był dwa razy i ma być jutro. dzisiaj ktoś inny zupełnie. Tez chirurg który był przy operacji. Do sąsiadki lekarz który ją operował przychodzi kilka razy dziennie. Średnio jestem zadowolona ale to dopiero 4 doba po operacji to jeszcze mam masakrę i zły humor.
IwonaC

Postprzez izaaa4 » 23 stycznia 2016, godz. 19:54

IwonaC, kto Cię operował ?
izaaa4

Postprzez małyprzodozgryz96 » 25 stycznia 2016, godz. 18:53

Cześć.
Z tego co mi wiadomo to różnie to bywa w EMC. Zależy czy operuje dr P czy dr N....
Warto też zauważyć że z dr P operuje dr Ne.... a dr No.. to inna bajka....
Ja osobiście zbieram pieniążki na zabieg, bo szkoda czekać zyx lat... prędzej zrobią mi protezę na NFZ... niż zabieg na Borowskiej......
małyprzodozgryz96

Postprzez IwonaC » 28 stycznia 2016, godz. 19:19

Opisze moje doswiadczenia po ponad tygodniu od wypisu. Jestem rozczarownana pielegniarkami. Mialam dosc spory problem z jedzeniem i zadna pielegniarka nie zainteresowala sie ani nie zachecila do jedzenia,mimo, ze lekarz nie raz je o to prosil. Do tego stopnia, ze 4 dzien po operacji moj chirurg przyjechal wieczorem a ja juz mialam nie dostawac kroplowek, nie moglam nic jesc takze caly dzien bylam bez jedzenia i kroplowek. Bylam oczywiscie mega oslabiona. Dwa dni po operacji doktor poprosil pielegniarke, zeby przypilnowala mnie pod prysznicem, zebym sie nie przewrocila. Ona powiedziala, ze nie ma problemu. Po powrocie do pokoju pielegniarka stwerdzila, ze jest zajeta i wyslala mnie sama pod prysznic. Innym razem gdy przywolalam pielegniarke, stwierdzila, ze ja jestm chodzaca i moge sama sobie poradzic. W ciagu mojego prawie tygodniowego pobytu telewizor dzialal ze dwa dni, a za kazdym razem jak zglaszalam usterke pielegniarka, mowily ze one nie wiedza jak to naprawic ( a co ja mam wiedziec ?), nawet panie salowe byly bardziej pomocne i chociaz probowaly cos tam majsterkowac. Moj chirurg musial wyjechac dwa dni po mojej operacji, takze odwiedzali mnie dwa inni przez reszte pobytu, raz dziennie. Sam szpital dosc nowoczesny, jedzenie dobre i jest internet. Obchody dwa razy dziennie.
IwonaC

Postprzez bart1244 » 28 stycznia 2016, godz. 22:19

IwonaC napisał(a):Opisze moje doswiadczenia po ponad tygodniu od wypisu. Jestem rozczarownana pielegniarkami. Mialam dosc spory problem z jedzeniem i zadna pielegniarka nie zainteresowala sie ani nie zachecila do jedzenia,mimo, ze lekarz nie raz je o to prosil. Do tego stopnia, ze 4 dzien po operacji moj chirurg przyjechal wieczorem a ja juz mialam nie dostawac kroplowek, nie moglam nic jesc takze caly dzien bylam bez jedzenia i kroplowek. Bylam oczywiscie mega oslabiona. Dwa dni po operacji doktor poprosil pielegniarke, zeby przypilnowala mnie pod prysznicem, zebym sie nie przewrocila. Ona powiedziala, ze nie ma problemu. Po powrocie do pokoju pielegniarka stwerdzila, ze jest zajeta i wyslala mnie sama pod prysznic. Innym razem gdy przywolalam pielegniarke, stwierdzila, ze ja jestm chodzaca i moge sama sobie poradzic. W ciagu mojego prawie tygodniowego pobytu telewizor dzialal ze dwa dni, a za kazdym razem jak zglaszalam usterke pielegniarka, mowily ze one nie wiedza jak to naprawic ( a co ja mam wiedziec ?), nawet panie salowe byly bardziej pomocne i chociaz probowaly cos tam majsterkowac. Moj chirurg musial wyjechac dwa dni po mojej operacji, takze odwiedzali mnie dwa inni przez reszte pobytu, raz dziennie. Sam szpital dosc nowoczesny, jedzenie dobre i jest internet. Obchody dwa razy dziennie.

Myślę, że warto wspomnieć o tym w e-mailu do osoby odpowiedzialnej za kontakt z pacjentami zważając na to iż nie jet to placówka publiczna.
bart1244

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja na temat szpitali i chirurgów