osteotomia zuchwy+ genioplastyka brody

Informacje ogólne o wadzie, jak rozpoznać i leczyć. Pytania na temat wady.

Postprzez kaska2908@o2.pl » 23 kwietnia 2017, godz. 04:20

witam.czy jest tu ktos po zabiegu :osteotomia zuchwy+ genioplastyka brody. i jakie zabiegi przed ta operacja przechodził.np dystraktor ...itp itd. i czy zabieg był połaczony osteotomia+genioplastyka. szukam takiego przypadku bo jestem ciekawa jak to wygląda....piszcie prosze.pozdrawiam :love:
kaska2908@o2.pl

Postprzez czeri » 24 lipca 2017, godz. 02:57

Ja jestem :)
Jako że nie jestem łatwym przypadkiem na początek miałem na sobie dystraktory szczęki i żuchwy, aby następnie można było przeprowadzić u mnie operację osteotomii żuchwy Obwegeser-Epker, osteotomii szczęki Le Fort 1 oraz genioplastyke. Wszystko udało się wykonać jedną operacją :)
Przede mną jeszcze uzupełnienie tkanki miękkiej oraz implantologia.
czeri

Postprzez kaska2908@o2.pl » 16 sierpnia 2017, godz. 12:27

witaj.fajnie ze sie odezwaes.robiłes to prywatnie czy na nfz?

--- 16 sierpnia 2017, godz. 12:28 ---

opisał bys dokladnie jak to wszystko wygladało i przesłał bys na kaska2908@o2.pl . bym był wdzieczny.
kaska2908@o2.pl

Postprzez czeri » 16 sierpnia 2017, godz. 22:29

Operacja była na nfz, co chcesz dokładnie wiedzieć?
U mnie lekarz w trakcie operacji zadecydował że robi genio, wstępnie mówił że może być zrobiona ale raczej rozdzielą to na 2 operację.
czeri

Postprzez Alex11 » 21 kwietnia 2018, godz. 12:00

mi powiedziano że muszę mieć implant stawu miał ktoś coś takiego nie wiem jak się na to fachowo mowi. Powiedziano mi koszt ok.40.000 na początek.
Alex11

Postprzez Radunia » 21 kwietnia 2018, godz. 14:24

Alex11,
zaspamowałeś całe forum jednym tematem, nie sądzisz, że to trochę bez sensu?
Proponuję założyć jeden, własny wątek z tym zagadnieniem, zamiast kompulsywnie pisać w watkach, które poświęcone są czemuś innemu.
Twój problem nie jest specyficzny dla tego forum, dlatego nie spodziewałabym się nawałnicy odpowiedzi. Gdybym to ja usłyszała taką diagnozę, to wrzuciłabym w popularną wyszukiwarkę hasło "implant stawu skroniowo żuchwowego", poczytała na ten temat artykuły, wyłapała nazwiska chirurgów i spróbowała z nimi skontaktować, żeby potwierdzić diagnozę i u źródła dowiedzieć się o szczegóły i ewentualne koszty, bo koszty operacji bywają naprawdę mocno rozstrzelone w zależności od miejsca w Polsce.
Powodzenia i ochłoń trochę. ;)
progenia
aparat góra+dół: 4.07.2016
pogrubienie dziąseł: 28.11.2016
BIMAX w ZG: 11.04.2018
Radunia

Powrót do Progenia