Badania i koszty przed operacja na NFZ

Plan operacji, jakie badania, co wziąć do szpitala? problemy zdrowotne itp.

Postprzez Alex11 » 22 czerwca 2018, godz. 11:42

Ja będę miała protezę stawu skroniowo żuchwowego. Niestety leczenie po operacji będzie dla mnie bardzo kosztowne. Nie wlicza jeszcze rehabilitacji długiej. Jeżdżę z Wielkopolski do Olsztyna prywatnie do lekarza i tak jak mówię w lipcu mam dostać odpowiedź co dalej. Bardzo się martwię mam już dość bólu.
Alex11

Postprzez Kasiakurek » 30 czerwca 2018, godz. 09:45

Ja mam operacje 16 sierpnia i miałam kilka badań zleconych u różnych specjalistów i na chwile obecna wydałam może coś koło 1000zl (CBCT,T-scan,badanie Arcus-Digma i logopeda.Te wszystkie badania mam wykonać po operacji jak troszke dojdę do siebie.Operacje mam u prof Kozakiewicza w Łodzi.
Kasia88
Kasiakurek

Postprzez Alex11 » 30 czerwca 2018, godz. 10:17

A operacje jaką implant stawu?? Z tego co wiem to nikt nie chce się podjąć tego A o Łodzi słyszałam podzielone opinie
Alex11

Postprzez Sandra1987 » 7 lipca 2018, godz. 18:06

Witam/ 2 tyg temu miałam operacje lefort1+ genioplastyka na NFZ. Nie zapłaciłam nic... morfologia w szpitalu, za płytki tez nic jie płaciłam... jedyne za co płaciłam to zdjęcia u ortodonty

-- 7 lipca 2018, godz. 19:09 --

Witam/ 2 tyg temu miałam operacje lefort1+ genioplastyka na NFZ. Nie zapłaciłam nic... morfologia w szpitalu, za płytki tez nic jie płaciłam... jedyne za co płaciłam to zdjęcia u ortodonty

-- 7 lipca 2018, godz. 19:14 --

Sandra1987

Postprzez Alex11 » 7 lipca 2018, godz. 19:40

Ciężko było?? Jak długo dochodzi się do sił po operacji??

-- 18 lipca 2018, godz. 12:31 --

Kasiakurek napisał(a):Ja mam operacje 16 sierpnia i miałam kilka badań zleconych u różnych specjalistów i na chwile obecna wydałam może coś koło 1000zl (CBCT,T-scan,badanie Arcus-Digma i logopeda.Te wszystkie badania mam wykonać po operacji jak troszke dojdę do siebie.Operacje mam u prof Kozakiewicza w Łodzi.

Chyba się wybiorę do tego doktora ponieważ z moja panią dr. trudno się porozumieć, nie odbiera telefonów. Brak słów.
Alex11

Poprzednia strona

Powrót do Przygotowanie do zabiegu